Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Deri në 70% zbritje në produktet Dormeo

Përfito deri në 70% zbritje në produktet Dormeo dhe mbushi bateritë 100%!

Set jorgan dhe jastëk Naturefeel

Photo
Video

Jastëku dhe jorgani Naturefeel janë të përbërë kryesisht nga pambuku për t'u dhuruar ndjenjën e natyrës, por për ta bërë atë edhe më të natyrshëm fibrat Tencel™ Modal janë shtuar në mbushjen e të dy produkteve. Jastëk është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumashëve. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut. Seti lahet në 40 °C. Seti është në dispozicion në dy dimensionet: për një dhe dy persona.

Set jorgan dhe jastëk Naturefeel
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku dhe jorgani Naturefeel janë të përbërë kryesisht nga pambuku për t'u dhuruar ndjenjën e natyrës, por për ta bërë atë edhe më të natyrshëm fibrat Tencel™ Modal janë shtuar në mbushjen e të dy produkteve. Jastëk është i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumashëve. Ju mund të rregulloni individualisht lartësinë e jastëkut. Seti lahet në 40 °C. Seti është në dispozicion në dy dimensionet: për një dhe dy persona.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjidhja praktike për dhomën tuaj të gjumit

Për të gjithë ata të cilët janë të apasionuar dhe preferojnë materialet natyrale, ju prezantojmë setin më të ri Dormeo Natural Feel. Seti jorgan dhe jastëk përbëhet nga materiale natyrale - pambuk dhe Tencel™ me fibra Modal të cilat janë shumë të buta në prekje. Me një dizajn të bukur me qepje në formë gjethesh, ky set do të sjellë natyrën në dhomën tuaj të gjumit.

Materiale natyrale për mjedis gjumi të shëndetshëm

Seti Dormeo NaturalFeel është inspiruar nga natyra, jastëku dhe jorgani ka qëndisje në formë gjethesh. Materiali prej pambuku do të ofroj ndjesinë e natyrës duke siguruar fortësi dhe jetëgjatësi. Të dy, si jorgani ashtu edhe jastëku kanë një kombinim të materialeve me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe Tencel™ fibra Modal për më shume ajrosje dhe një ambient gjumi sa më të përshtatshëm për ju.

Jorgan dhe jastëk, i përshtatshëm për të gjithë

Seti Dormeo NaturalFeel është i disponueshëm në dy përmasa: jorgani 140x200 cm ose 200x200 cm dhe jastëku 50 x 70 cm. Jastëku është me zinxhir në pjesën anësore, i cili ju lejon të rregulloni lartësinë dhe fortësinë duke hequr ose shtuar mbushjen e tij, i përshtatshëm për çdo pozicion gjumi - shpinë, bark ose anash. I gjithë seti mund të lahet në lavatriçe në 40 °C.

Specifikat Teknike
Dimenionet Pillow 50x70 cm; Duvet: 140x200 cm; 200x200 cm
Filling Duvet: 50% polyester (Wellsleep® advanced), 50% modal (TencelTM Modal) - weight: 300 gsm; Pillow: Qulted cover filling: 50% polyester (Wellsleep® advanced), 50% modal (TencelTM Modal) - weight:: 180 gsm ; Core filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Duvet: 50% cotton, 50% polyester; Pillow: 50% cotton, 50% polyester
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.