Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jastëk klasik Onezip

Photo
Video

Ju prezentojmë jastëkun klasik Onezip, të cilin mund ta përshtatni sipas nevojave tuaja - për gjumë sa më të rehatshëm. Duke hapur apo mbyllur zinxhirët në pjesët anësore të jastëkut, ju mund ta rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut. Kjo risi, e bën këtë jastëk të përshtatshëm për çdo person. Për më tepër, është i punuar me materiale cilësore, si mikrofibra Wellsleep, fibra viskoze bambuje dhe AirX. Mund të lahet në 60°C dhe ka dimensione 45cm x 65cm.

Oferta të nxehta në këtë stinë të ftohtë
Jastëk klasik Onezip
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Ju prezentojmë jastëkun klasik Onezip, të cilin mund ta përshtatni sipas nevojave tuaja - për gjumë sa më të rehatshëm. Duke hapur apo mbyllur zinxhirët në pjesët anësore të jastëkut, ju mund ta rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut. Kjo risi, e bën këtë jastëk të përshtatshëm për çdo person. Për më tepër, është i punuar me materiale cilësore, si mikrofibra Wellsleep, fibra viskoze bambuje dhe AirX. Mund të lahet në 60°C dhe ka dimensione 45cm x 65cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jeni veç një “zinxhir” larg gjumit të rehatshëm

Jastëku klasik Onezip është një jastëk i përshtatshëm, të cilit mund t’ia rregulloni fortësinë dhe lartësinë, duke ia përshtatur nevojave tuaja të gjumit. Zgjedheni nivelin e rehatisë duke i hapur apo mbyllur zinxhirët në pjesët anësore të jastëkut! Thjesht, mbyllni tërë zinxhirin nëse doni një jastëk më të lartë dhe më të fortë, ose hapeni atë nëse keni nevojë për jastëk më të butë dhe të ulët.

Jastëku Onezip është punuar me mikrofibra të avancuara si dhe materiale të qëndrueshme, të biodegradueshme dhe me veti thithëse. Falë këtyre materialeve, jastëku juaj do të jetë çdo herë i freskët, i thatë dhe i rehatshëm gjatë gjithë natës, pa marrë parasysh në çfarë pozite flini.

Jastëk klasik Onezip Jastëk klasik Onezip Jastëk klasik Onezip Jastëk klasik Onezip Jastëk klasik Onezip Jastëk klasik Onezip
 • Jastëk klasik Onezip

  I fortë

 • Jastëk klasik Onezip

  Neutral

 • Jastëk klasik Onezip

  I butë

I punuar me materiale të avancuara dhe të qëndrueshme

Jastëku Onezip është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® , të cilat e bëjnë jastëkun plotësisht të ajrosshëm. Falë materialeve të avancuara, jastëku është shumë i butë dhe vetitë unike të fibrave krijojnë “xhepa ajri” për t’i shtuar më shumë volum jastëkut. Edhe pjesa e jashtme e jastëkut përmban mikrofibra Wellsleep, për t’ju ofruar butësi sa herë që e vini kokën mbi të.

Pjesët anësore të jastëkut janë rrethuara me materiale AirX, të cilat sigurojnë qarkullim të përshtatshëm të ajrit dhe butësi. Jastëku po ashtu përmban fibra viskoze bambuje, të cilat kanë veti për rregullimin e temperaturës, dhe e bëjnë këtë jastëk të përshtatshëm për çdo stinë. Po ashtu, e thithin lagështinë më shumë se sa pambuku, për t’ju siguruar që më nuk do të zgjoheni të djersitur.

Jastëk klasik Onezip
Jastëk klasik Onezip
Jastëk klasik Onezip

Fibrat viskoze të bambusë njihet botërisht për qëndrueshmëri dhe janë 100% të biodegraduesme. Andaj, ju mund të flini dyfish rehat, duke e ditur që jastëku juaj është punuar me materiale miqësore ndaj mjedisit.

Ndërroje jastëkun çdo dy vjet

Ekspertët e gjumit nga Dormeo rekomandojnë që ta ndërroni jastëkun çdo dy vjet, sepse jastëku është faktor kryesor për gjumë të rehatshëm dhe gjithmonë duhet ta keni të duhurin.

Specifikat Teknike
Baza Core fabric: 100% polyester; Side fabric: 100% polyester (Airmesh); Core filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Dimenionet 45x65 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Cover filling: 50% viscose (bamboo cellulose), 50% polyester(Wellsleep® advanced); Inner cover: 100% polypropylene
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star