Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mbulesë jastëku Oriental

Photo
Video

Mbulesa e jastëkut dekorativ është me përbërje 100% pambuk. Ju siguron butësinë dhe ngrohtësinë që ju nevojitet për të pushuar kokën pas një dite të lodhshme. Me dizajnin e ndritshëm dhe oriental është një copëz dekorative që patjetër duhet ta keni në shtëpi. Në dispozicion në ngjyrë të kaltër dhe vjollcë. Madhësia 50x50 cm. Lahet në 60°C.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Mbulesë jastëku Oriental
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbulesa e jastëkut dekorativ është me përbërje 100% pambuk. Ju siguron butësinë dhe ngrohtësinë që ju nevojitet për të pushuar kokën pas një dite të lodhshme. Me dizajnin e ndritshëm dhe oriental është një copëz dekorative që patjetër duhet ta keni në shtëpi. Në dispozicion në ngjyrë të kaltër dhe vjollcë. Madhësia 50x50 cm. Lahet në 60°C.

Më shumë
Përshkrimi

Bring a Touch of the Orient into your Bedroom

If you’re mesmerized by the unique patterns of the Orient, you’re sure to feel inspired by the bright and modern Dormeo Oriental Deco Cushion Covers. Use these lovely cushion covers to add a splash of colour and pizzazz to your bedroom, living room or other favourite relaxation spot.

Feel the Soft Perfection of 100% Cotton

Natural materials are best for your skin and these cushions are no exception. Made from high quality 100% cotton for the perfect spot to rest your head on after a long day at work.

 

May be Used with Bed, Chair or Sofa

Dormeo Oriental Deco Cushion Cover are the perfect decorative solution for your bed, chair or sofa and may be combined with the Zig-Zag Bed Throw and/or Zig-Zag Bedding Set for a complete set.

 

Machine Washable for Easy Maintenance

Dormeo Oriental Deco Cushion Cover is machine washable, making it extremely easy and practical to maintain.

Specifikat Teknike
Dimenionet 50x50 cm
Karakteristika të tjera washable at 60°C
Material pambuk
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star