Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Platinum

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jastaku Klasik Dormeo Platinum përmban një mbushje Wellsleep që të falë ndjensinë e mbushjes me pupla, për të krijuar një ndjesi më të përshtatshme gjatë gjumit.

Ju lehtësisht mund të largoni mbushjen Wellsleep duke rregulluar lartesinë e jastëkut në bazë të preferencave tuaja, që të ju përshtatet  të gjitha nevojave tuaja në çdo pozitë gjumi.

Jastëk Klasik Platinum
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastaku Klasik Dormeo Platinum përmban një mbushje Wellsleep që të falë ndjensinë e mbushjes me pupla, për të krijuar një ndjesi më të përshtatshme gjatë gjumit.

Ju lehtësisht mund të largoni mbushjen Wellsleep duke rregulluar lartesinë e jastëkut në bazë të preferencave tuaja, që të ju përshtatet  të gjitha nevojave tuaja në çdo pozitë gjumi.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përkëdhelni kokën tuaj

Fibrat shumë te holla Wellsleep® ofrojnë prekje fantastike të butë dhe mbështetje të përshtatshme për kokën dhe qafën, kështu që ju do të jeni në gjendje të zgjoheni plotësisht të rifreskuar dhe të pushuar çdo mëngjes. Materialet e përdorura gjithashtu janë jashtëzakonisht vetëabsorbuese për të maksimizuar komoditetin tuaj gjatë ditëve dhe netëve të ngrohta.

Një jastëk që është zgjedhja e duhur

Jastëku Dormeo Klasik Platinum është gjithmonë i duhuri sepse është plotësisht i përshtatshëm për të gjitha nevojat dhe deshirat tuaja. Ai përmban një zinxhir të dobishëm në anën që lejon mbushjen të shtohet ose hiqet, kështu që ju lehtë mund ta rregulloni jastëkun në lartësinë dhe ngurtësinë e dëshiruar.

Zgjedhja e duhur për të gjithë

Jastaku Klasik Dormeo Platinum është zgjedhja e duhur për çdonjerin, pavarësisht stilit tuaj të gjumit, plus mund të pastrohet në lavatriçe dhe të përdoret pergjatë gjithë vitit për shkak të vetisë se tij të vetëajrosjes dhe materialeve të shkëlqyera.

Specifikat Teknike
Baza 100 % poliestër (down like fiber), 1200 g
Dimenionet 50x70
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Super soft Microfiber Sateen
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star