Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set i çarçafëve II Primavera

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Set mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshi çdo dhome gjumi. Një dizajn modern që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekje prej mëndafshi. I disponueshëm në 2 madhësi dhe 2 ngjyra. Dizajnuar nga Agne Kuzmickaite.

Set i çarçafëve II Primavera
Nga 69,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Set mahnitës me flutura për ti shtuar hijeshi çdo dhome gjumi. Një dizajn modern që ju siguron cilësi, stil dhe ngjyra. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i fibrave të tencelit me pambuk që i jep këtij seti prekje prej mëndafshi. I disponueshëm në 2 madhësi dhe 2 ngjyra. Dizajnuar nga Agne Kuzmickaite.

Më shumë
Përshkrimi

Lumturi në dhomën tuaj

Seti i çarçafëve Dormeo Primavera me dizajn me flutura do ti shtojë bukurinë dhomës tuaj të gjumit. Ky set mund të kombinohet në disa variante të ndryshme. Është i përbërë nga materiale shumë cilësore, ngjyra të bukra dhe pamje fantastike.

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Kremë

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Blu

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Gjelbër

 • Dormeo Primavera Bedding Set II

  Hiri

Pamje unike për krevatin tuaj

Seti Primavera do t'i dhurojë një pamje unike dhomës tuaj të gjumit. I disponueshëm në 4 ngjyra: kremë, blu, hiri dhe gjelbër. Këllëfët janë të përbërë nga kombinimi i Tencel™ Lyocell dhe pambukut që i jep këtij seti prekjen prej mëndafshi. Me këtë set, ju do të përjetoni një eksperience luksoze në shtëpisë tuaj.

Dormeo Primavera Bedding Set II

I butë, lahet në lavatriçe

Sateeni është shumë i freskët dhe i këndshëm në prekje, ndërsa fibrat e pambukut kanë karakteristikat unike të fortësisë, qëndrueshmërisë dhe përthithjes. Seti i këllëfëve është i disponueshem në 2 madhësi: teke 140x200 cm, jastëku 50x70 cm dhe madhësi çift 200x200 cm. Seti mund të lahet në lavatriçe me 40°C.

Dormeo Primavera Bedding Set II
Dormeo Primavera Bedding Set II

Jepini një pamje ndryshe dhomës tuaj

Seti Dormeo Primavera është dizajnuar nga Agne Kuzmickaite.

Agnė Kuzmickaitė është një dizajnere veshjesh, koleksionet e së cilës janë të njohura në Lituani dhe në evente të ndryshme të modës.

Dormeo Primavera Bedding Set II
Specifikat Teknike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star