SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Papuqe Primavera II

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Të buta, të ngrohta, me material pellushi, perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Në dispozicion në 2 ngjyra: kremë dhe blu dhe në 3 numra S (37-38), M (39-40) and L (41-42).

Papuqe Primavera II
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Të buta, të ngrohta, me material pellushi, perfekte për ditët e ftohta të dimrit. Në dispozicion në 2 ngjyra: kremë dhe blu dhe në 3 numra S (37-38), M (39-40) and L (41-42).

Më shumë
Përshkrimi

Papuqe të buta dhe të ngrohta

Ju pëlqen që edhe kur jeni në shtëpi të ndiqni stilin tuaj dhe të ndjeheni mirë? Vishni papuqet e buta Dormeo Primavera dhe shijoni butësinë dhe ngrohtësinë që vetëm ato mund të dhurojnë. Me material pellushi ideale për ditët e ftohta të dimrit.

Papuqet Primavera janë në 2 ngjyra: kremë dhe blu dhe në 3 numra: S (37-38), M (39-40), L (41-42).

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star