Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk Anatomik Renew Natura

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110023109 SKU: 110023109
Photo
Video
-50%

Jastëku anatomik Renew Natura ju jep mbështetje të përkryer dhe është ideal për personat që flenë anash dhe në shpinë. I përbërë nga shkuma memory përshtatet në mënyrë të përkryer në formën e kokës dhe qafës. Mbulesa është e ajrosshme dhe hipoalergjenike dhe siguron absorbim të shkëlqyeshëm të lagështisë. Mbështjellësi mund të hiqet lehtë për larje në 40 ° C. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm

Jastëk Anatomik Renew Natura

Çmimi i rregullt: 29,90 €


Çmimi special: 14,95 €

I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku anatomik Renew Natura ju jep mbështetje të përkryer dhe është ideal për personat që flenë anash dhe në shpinë. I përbërë nga shkuma memory përshtatet në mënyrë të përkryer në formën e kokës dhe qafës. Mbulesa është e ajrosshme dhe hipoalergjenike dhe siguron absorbim të shkëlqyeshëm të lagështisë. Mbështjellësi mund të hiqet lehtë për larje në 40 ° C. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm

Më shumë
Përshkrimi

Gjumë i shëndetshëm & i rehatshëm

Një jastëk anatomik i cili do të ofroj mbështetjen e duhur për kokën dhe qafën. Mbështjellësi i jastëkut është i trajtuar me materiale natyrale. Me këto karakteristika ky jastëk është një nga më të mirët në treg sa i përket rehatisë dhe gjumit të shëndetshëm.

Material memory për pozicion të duhur të shpinës

Jastëku në brendësi është i përbërë nga materiali memory, i cili lejon jastëkun të përshtatet në mënyrë perfekte me formën dhe peshën e kokës dhe qafës, duke ofruar rehati dhe gjumë të shëndshëm e natyralForma e tij është ideale për personat që flenë në shpinë ose anash.

Teknologjia e re Essential™ për parandalim ndaj alergjive

Për më shumë fleksibilitet dhe qëndrueshmëri mbështjellësi i tij ka qepje me thurje. Këtij materiali gjithashtu i janë shtuar edhe disa trajtime të tjera me Essential™  për të mbajtur sa më larg bakteriet, pluhurat dhe aromat e pakëndshme. Për të garantuar siguri maksimale, teknologjia Essential™ është testuar dhe aprovuar nga shumë Institute dhe Laboratorë në Europë.

Fibra Tencel™ Lyocell për më shumë butësi 

Mbështjellësit i është shtuar edhe një trajtim natyral me ActiproTM, i cili ka veti shumë të mira në rregullimin e temperaturës, mbështjellësi është pasuruar me fibra Tencel™ Lyocell nga pema Eucalyptus. Këto fibra kanë veti shumë të mira në përthithje duke ofruar një ambient gjumi të thatë e të këndshëm. Për higjenë maksimale, mbështjellësi i jastëkut mund të hiqet dhe mund të lahet në lavatriçe.

Informata shtesë
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza viscoelastic polyurethane foam (memory foam)
Dimenionet 30x50 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi Cover: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Inner cover: 100% polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star