SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk Klasik Renew Natura

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110035801 SKU: 110035801
Photo
Video

Jastëku klasik Renew Natura është i butë, i ngrohtë, komod dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është bërë me materiale cilësore me pamje tërheqëse dhe i mbushur me mikrofibra të buta që janë të ajrosshme dhe të buta. Ideal për të gjitha llojet e gjumashëve. Mund të lahet në 60 ℃, një temperaturë që shkatërron mikrogrimcat e pluhurit. Në dispozicion në 50x70 cm.

Jastëk Klasik Renew Natura
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Renew Natura është i butë, i ngrohtë, komod dhe mund të përdoret gjatë gjithë vitit. Jastëku është bërë me materiale cilësore me pamje tërheqëse dhe i mbushur me mikrofibra të buta që janë të ajrosshme dhe të buta. Ideal për të gjitha llojet e gjumashëve. Mund të lahet në 60 ℃, një temperaturë që shkatërron mikrogrimcat e pluhurit. Në dispozicion në 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Jastëk mbështetës dhe i rehatshëm

Jastëku Klasik Dormeo Renew Natura është bërë nga materiale cilësore për gjumë të rehatshëm. Është bërë nga një poliester i shkëlqyeshëm që oforn ndjesi butësie. Mbushja është bërë me mikrofibra të avasuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë që jastëku të jetë plotësisht i fryrë dhe fibrat Tencel ™ Lyocell për rezistencë të madhe dhe kapacitet absorbuese të lagështirsë.

I rehatshëm dhe i ajrosshëm

Për rehati të shtuar, ne kemi shtuar fibrat WellSleep në jastëk. Struktura unike e fibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri, të cilat shtojnë një vëllim shtesë në jastëk duke e bërë atë jashtëzakonisht të butë duke siguruar mbështetje optimale. Në këtë mënyrë, jastëku është i fryrë, gjithnjë duke garantuar një ambient të freskët dhe higjienik të gjumit.

Jastëk rezistent me veti hipoalergjenike

Për veti hipoalergjenike, jastëku Renew Natura përmban fibra Tencel™ Lyocell. Këto fije janë bërë nga bimë eukaliptus dhe kanë kapacitete të shkëlqyera për thithjen e lagështisë, ​​duke siguruar thatësi. Duke qenë gjithashtu hipoallergjenik,  zvogëlon rritjen e baktereve në mënyrë natyrale, duke parandaluar zhvillimin e aromave të pakëndshme.

I përshtatshëm për të gjithë dhe lahet në 60 °C

Jastëk Dormeo Renew Natura vjen në dimension 50x70 cm dhe është një jastëk klasik i përshtatshëm për të gjitha pozitat e gjumit: në anë, shpinë ose stomak. Jastëku mund të lahet në 60 ° C, temperaturë kjo që shkatërron marimangat e pluhurit.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Dimensionet 50x70 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester; Quilted cover filling: 50% lyocell (TencelTM Lyocell), 50% polyester (Wellsleep® advanced)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star