Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Deri në 70% zbritje në produktet Dormeo

Përfito deri në 70% zbritje në produktet Dormeo dhe mbushi bateritë 100%!

Set i çarçafëve Renew Natura

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Set i çarçafëve Renew Natura 4në1 është i përbërë 100% nga pambuku. Dizajn i inspiruar nga natyra. Seti tek përfshin këllëfin e jorganit 140x200cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70cm, seti çift përfshin 200x200 cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Lahet në makinëlarëse në 60℃. Këllëfi i jorganit ka mbyllje me kopsa, ndërsa këllëfët kanë mbyllje si zarf.

Set i çarçafëve Renew Natura
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Set i çarçafëve Renew Natura 4në1 është i përbërë 100% nga pambuku. Dizajn i inspiruar nga natyra. Seti tek përfshin këllëfin e jorganit 140x200cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70cm, seti çift përfshin 200x200 cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Lahet në makinëlarëse në 60℃. Këllëfi i jorganit ka mbyllje me kopsa, ndërsa këllëfët kanë mbyllje si zarf.

Më shumë
Përshkrimi

Natyrë në dhomën tuaj të gjumit

Seti i çarçafëve Dormeo Renew Natura me dizajn të bukur e tërheqës do të sjellë freskinë e natyrës në dhomën tuaj të gjumit. Seti i çarçafëve në njërën anë ka një dizajn me pemë në ngjyrë të gjelbër dhe ana tjetër është e bardhë, në këtë mënyrë ju mund të keni 4 kombinime të ndryshme në një set të vetëm.

Butësi dhe fortësi e kombinuar në një set

Me material pambuk dhe fibra Tencel™  për të ofruar ndjesi sa më të butë e sa më natyrale, ky set do të ofrojë butësi dhe rehati maksimale. Pambuku është i butë në prekje, por në të njëjtën kohë është shumë rezistent dhe i fortë, ndërsa fibrat e Tencel™ nga pema Eucalyptus kanë veti shumë të mira në përthithjen e lagështisë dhe stabilizimin e temperaturës. Ky set është edhe natyral hipoalergjik, që do të reduktojë krijimin e bakterieve në mënyrë natyrale. 

Dizajn praktik

Seti i çarçafëve Dormeo Renew Natura ka një dizajn shumë praktik. Këllëfi i jastëkut ka mbyllje në formë zarfi, ndërsa këllëfi i jorganit ka mbyllje me kopsa. Gjithashtu cepat e këllëfit të jorganit janë me lak, falë të cilit jorgani nuk do të levizë nga këllëfi gjatë natës.

Lahet në makinëlarëse

Seti i çarçafëve Dormeo Renew Natura është në dispozicion në 2 përmasa klasike: këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, 200x200cm këllëfi i jorganit dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Ky set i çarçafëve mund të lahet në lavatriçe në 60°C.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk, Tencel
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.