Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Shtresë Roll Up Supreme

Photo
Video

Shtresë cilësore 5cm, e cila ju siguron rehati gjatë gjumit. Antibakteriale, e lehtë për t'u pastruar dhe me veti rezistente ndaj ujit, kjo shtresë është e përshtatshme edhe për aktivitete në natyrë. Paloset dhe bartet lehtë. Vjen e paketuar në një çantë speciale që nuk zë shumë vend, ndërsa kur hapet, ngjason me një dyshek të klasit të parë. Mund ta përdorni kudo - në tendë/karavan, në shtëpiza ose edhe si shtrojë për mysafirët.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Shtresë Roll Up Supreme
99,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresë cilësore 5cm, e cila ju siguron rehati gjatë gjumit. Antibakteriale, e lehtë për t'u pastruar dhe me veti rezistente ndaj ujit, kjo shtresë është e përshtatshme edhe për aktivitete në natyrë. Paloset dhe bartet lehtë. Vjen e paketuar në një çantë speciale që nuk zë shumë vend, ndërsa kur hapet, ngjason me një dyshek të klasit të parë. Mund ta përdorni kudo - në tendë/karavan, në shtëpiza ose edhe si shtrojë për mysafirët.

Më shumë
Përshkrimi

Flini rehat kudo që jeni

Roll Up është një shtresë e palosshme, e dizajnuar për t'ju ofruar sipërfaqe të rehatshme për gjumë. Mund ta përdorni në divan, në dyshek, në shtëpiza, tenda, karavan etj. Me shtresën Roll Up, ju e merrni rehatinë me vete, kudo që shkoni.

 • Shtresa përmban sfugjerin Ecocell®, për t'ju mundësuar gjumë të rehatshëm
 • Falë sfungjerit Ecocell®, shtresa do ta ruajë formën për një kohë të gjatë
 • Njëra anë e shtresës ka veti rezistente ndaj ujit, pra është e përshtatshme edhe për aktivitetet në natyrë
 • E lehtë për t'u bartur dhe mirëmbajtur: është e paketuar në një çantë speciale, në të cilën paloset dhe bartet lehtë
 • Përdoreni kudo (në divan, dyshek të fortë apo të vjetër, dysheme, shtëpiza, kamping, karavan, konvikte etj.
 • Shtresa është e paketuar me mbyllje vakumi - e sjellim deri në shtëpinë tuaj

Është zgjidhje e përsosur për kamping, sepse është e lehtë dhe e hollë, dhe mund të bartet lehtë. Shtresa Roll Up ka një strukturë të veçantë, ju ofron masazh të butë gjatë gjumit, lejon qarkullimin e ajrit, prandaj edhe zvogëlon nxehtësinë dhe lagështinë.

Kjo shtresë është e përshtatshme edhe për njerëz që janë të prirur ndaj alergjive, sepse ka veti antibakteriale dhe ka mbrojtje ndaj grimcave apo mikroorganizamve të ndryshme të pluhurit.

Shiko brenda shtresës

 1.  
 2.  
 3.  

5cm

Mbaje kursorin mbi   për të mësuar detaje të tjera rreth shtresës.

 1. Bërthamë 4cm prej sfungjeri Ecocell® 

  Përshtatet me trupin tuaj, mundëson qarkullimin e ajrit dhe ju ofron rehati.

 2. Mbulesë 2në1

  Njëra anë - material i qëndrueshëm, i rehatshëm për trupin tuaj.

  Ana tjetër - material praktik, rezisent ndaj ujit, pastrohet lehtë.

 3. E qëndrueshme ndaj ujit

  Nëse uji bie në sipërfaqe të shtresës, nuk do të absorbohet. Kaq e lehtë për t'u pastruar, vetëm fshijeni me një leckë të lagur. Po ashtu, është ideale për ta përdorur si fushë të lojë për fëmijë. 

Shndërrojeni divanin në një dyshek të rehatshëm

A flini çdo natë në një divan të parehatshëm? Pavarësisht se sa të shtrenjtë mund të jenë, divanët nuk e kanë sipërfaqen e duhur për gjumë të rehatshëm. Por me shtresën Roll Up, lehtësisht mund ta shndërroni në një dyshek të përshatshëm për gjumë. Po ashtu, është e përsosur edhe për mysafirë, sepse me rehatinë që ua ofron, do t'i bëjë të ndihen si në shtëpi.

Kjo shtresë është e përsosur, sepse mund ta përdorni për:

 • Gjumë të rehatshëm dhe të shëndetshëm
 • Dyshek shtesë - ofrojani mysafirëve rehatinë e duhur
 • Fushë loje për fëmijë
 • Aktivitete në natyrë
 • Udhëtime
 • Sport - për shembull, joga apo pilates
 • Përdoreni në divan për gjumë të rehatshëm.

 • Për udhëtime - shtrihuni rehat pas një dite të lodhshme ecje malore.

 • Merrni rehatinë me vete edhe në kamping.

Bartet lehtë

Shtresa Roll Up Supreme vjen me një çantë të veçantë, e dizajnuar për ta mbajtur dhe bartur shtresën me lehtësi. Çanta ka mbyllje Velcro dhe ua lehtëson bartjen e shtresës. Paloseni, futeni në çantë dhe merreni me vete kudo.

 • Pas përdorimit, mund ta palosni për ta ruajtur më lehtë.

 • Lehtësisht mund ta bartni kudo.

 • Çanta e kaltër e mbron nga shtresën nga lagështia dhe grimcat e pluhurit.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 4 cm of Ecocell® foam
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi bottom fabric - 55 % polyester, 45 % polypropylene (water repellent); top fabric - 65 % polyester, 35 % polypropylene
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star