Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve Seaworld

Photo
Video

Seti i çarçafëve Seaworld është një shtesë e shkëlqyeshme në çdo dhomë të fëmijëve, për djem dhe vajza. I përbërë 100% nga pambuku. Përmban dy dizajne të ndryshme me ngjyra, njëra me ngjyrë pink me sirena dhe tjera në ngjyrë të kaltër me peshkaqen. Lahen në 60℃, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe jastëkut 50x70 cm. Mbyllja në këllëfin e jorganit dhe atë të jastëkut bëhet me zinxhirë.

Seti i çarçafëve Seaworld
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Seaworld është një shtesë e shkëlqyeshme në çdo dhomë të fëmijëve, për djem dhe vajza. I përbërë 100% nga pambuku. Përmban dy dizajne të ndryshme me ngjyra, njëra me ngjyrë pink me sirena dhe tjera në ngjyrë të kaltër me peshkaqen. Lahen në 60℃, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe jastëkut 50x70 cm. Mbyllja në këllëfin e jorganit dhe atë të jastëkut bëhet me zinxhirë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dizajn gazmor për të zgjuar imagjinatën e fëmijëve tuaj

Dormeo sjell një setin e ri të çarçafëve SeaWorld për dhomën e gjumit të fëmijës suaj, për ëndrra plot aventura fantastike me peshkaqenë dhe sirena. Ky set i dyfishtë me printime të gjalla në njërën anë dhe vija të gjalla në anën tjetër do ta bëjë dhomën e gjumit vendin tuaj të preferuar të fëmijës tuaj në shtëpi.

Për ëndërra përplot aventura 

Djemtë ndoshta do të gëzojnë më shumë forcën, frikën dhe fuqinë e peshkaqenë, ndërsa vajzat preferojnë bukurinë, mirësinë dhe misterin e sirenave. Cilindo set që fëmija juaj zgjedh të ketë, imagjinata e tyre do të shperthej me fuqi të plotë gjatë ëndrrave të tyre të mbushura me aventura të egra nënujore.

Washable bedding made of 100% cotton Set që lahet, i përbër 100% nga pambuku

Për ndjenjën më natyrale dhe të këndshme, seti Dormeo SeaWorld është i përbërë 100% nga pambuku me ndjesi të butë dhe mirëmbajtje të lehtë. I gjithë seti lahet në 60°C – temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit dhe bakteriet, duke e bërë të përshtatshme për fëmijët me alergji. 

Çarçafë me zinxhirë për mirëmbajtje të lehtë

Dormeo SeaWorld është në dispozicion në një dimension: këllëfi i jorganit në 140x200 cm & 1x i jastëkut në 50x70 cm. Të dyja, si këllëfi i jorganit edhe ai i jastëkut vijnë me mbyllje zinxhirë, kështu që jo vetëm fëmijët tuaj, por gjithashtu edhe ju do të jeni të kënaqur për këtë set çarçafësh që mirëmbahet shumë lehtë.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Ngjyrat e disponueshme kaltër, rozë
Programi Dormeo fëmijë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star