SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek Siena

Photo
Video

Dysheku juaj i preferuar me pamje të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, ky dyshek do të jetë shoqëruesi juaj besnik për gjumin të mirë natën. Dysheku ka mbulesë me trajtim CleanEffect® trajtim për higjenë maksimale, ai dhe pëlhurën e Sistemit AirX në fund për ajrosje maksimale. Në dispozicion në dimensione të shumta standarde.

Dyshek Siena
Nga 249,90 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Dysheku juaj i preferuar me pamje të re - Dyshek Dormeo Siena 14 V3. Me një lartësi totale prej 14 cm dhe shtresë të fortë Ecocell®, ky dyshek do të jetë shoqëruesi juaj besnik për gjumin të mirë natën. Dysheku ka mbulesë me trajtim CleanEffect® trajtim për higjenë maksimale, ai dhe pëlhurën e Sistemit AirX në fund për ajrosje maksimale. Në dispozicion në dimensione të shumta standarde.

Më shumë
Përshkrimi
 • NET TË QETA

  Dyshek Siena 14 do t’ju sigurojë net të qeta, rehati dhe gjumë luksoz për vite me radhë.

 • 3 VJET GARANCION

  Dysheku ka garancion 3 vite. Kjo do të thotë që ju do të përjetoni rreth 1095 mëngjese të pushueshme përplot energji.

 • BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejtë si në dyqanet tona. Ne ta sjellim dyshekun e preferuar deri në shtëpi.

Dyshek i fortë, suportiv dhe i ajrosshëm


Dysheku Dormeo Siena është i rehatshëm, i fortë dhe mbështetës dhe i dizajnuar në mënyrë që të mbështes qafën, anët dhe në veqanti shpinën tuaj. Në mënyrë që t'ju ofrojë mbështetje të shtuar, dysheku ka një pjesë të fortë në mes - që është dizajnuar posaçërisht për t'iu përshtatur trupit tuaj në çdo pozicion.

Dysheku ofron mbështetje të shkëlqyeshme, veqanarisht për personat që flenë në shpinë. Bërthama e veçantë e shkumëzës Ecocell® deri në 14 cm është e fortë, por për shkak të strukturës së veçantë të qelizave të hapura ofron shumë ajrosje, duke i siguruar ventilim të përsosur gjithë dyshekut. Mbështjellësi ka shtresë mbrojtëse CleanEffect®, e cila siguron mbrojtje antibakteriale dhe mbrojtje kundër marimangave të pluhurit. Lartësia totale e dyshekut është 14 cm.

Dyshek Dormeo Siena

Mbroni veten nga alergenet e zakonshëm në mënyrë që të mund të bëni gjumë si në ëndërra

Falë shtresës mbrojtëse të CleanEffect®, dyshekët Dormeo Siena 14 cm V3 ndihmojnë në krijimin e një mjedisi higjienik për gjumë, me mbrojtje nga bakteret, mikrobet, marimangat e pluhurit dhe aromat e bezdisshme. Pëlhura AirX 3D që gjendet në fundin dhe anët e dyshekut tuaj do të ju ofroj ajrosjen dhe thatësinë e nevojshme. Dysheku Siena 14 cm V3:

 • ajrosje të jashtzakonshme
 • elasticitet permanent - i përshtatet formave të trupit tuaj,
 • mbështjellësi hiqet dhe mund të pastrohet.
Dyshek Dormeo Siena

 

Mbrojte anti-bakteriale CleanEffect®

Mbështjellësi i dyshekut Siena 14 cm V3 është i formuluar me trajtimin CleanEffect®  që dmth ka mbrojtje higjienike dhe antibakteriale që ju mundëson një mjedis të shëndetshëm gjumi. Ai ju mbron nga:

 • bakteriet
 • grimcat e pluhurit
 • aromat e pakëndshme

Duke ju falenderuar kësaj, dysheku Siena është gjithashtu i përshtatshëm për njerëzit që jane të prirur ngaj alergjive apo astmës. MBështjellësi mund të paloset dhe të lahet në makinëlarëse.

4 hapa të lehtë për ta hapur dhe përdorur

 • Me kujdes prisni qesen e jashtme me gersherë duke u kujdesur që të mos e dëmtoni brendësinë e dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • Hapni dyshekun e vakumuar dhe shtrijeni mbi korniza

 • Priteni me kujdes qesen plastike tek skajet dhe do të vëreni sesi dysheku menjëherë fillon të fryhet. Largoni qesen plastike.

 • Dysheku do të fitoj formën e tij të plotë deri në 6 orë.

 

Pëlhura 3D AirX siguron frymëmarrje dhe freski

Pëlhura e veçantë 3D Airmesh në anët e dyshekut dhe në pjesën e poshtme të tij karakterizohet nga ajrosja e jashtzakonshme. Mijëra vrima sigurojnë qarkullimin optimal të ajrit për t'ju lejuar të fleni në një mjedis të freskët dhe të thatë. Dysheku Siena është i përshtatshëm:

• për këdo që kërkon një dyshek të fortë dhe kërkon mbështetjen e duhur për trupin

• për këdo që kërkon dyshekë me veti antibakteriale dhe antialergjike

• për njerëzit e prirur ndaj alergjive dhe astmës - dyshekët janë testuar për veti hipoalergjenike

• për këdo që kërkon një dyshek të qëndrueshëm me qarkullim të përmirësuar të ajrit

• për këdo që dëshiron të fle në një mjedis të freskët, higjienik dhe të thatë

• për të gjithë ata që janë në kërkim të një dysheku të fortë me mbështjellës që lahet

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza polyurethane foam (Ecocell®)
Fortësia Mesatarisht i fortë
Lartësia 14 cm
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Mbështjellësi Top and front laterial fabric: 100% polyester; Bottom and lateral fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star