Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek Siena

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Dysheku Siena është i fortë dhe i ajrosshëm. Ju ofron balancin në mes mbështetjes dhe fortësisë. Dyshekët e fortë janë zgjedhja ideale për personat që flenë në shpinë. I përbërë nga sfungjeri i kualitetit të lartë Ecocell® me veshje speciale me mbrojtje antibakteriale. Mbështjellësi mund të lahet në makinëlarëse.

Dyshek Siena
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
Më shumë

Dysheku Siena është i fortë dhe i ajrosshëm. Ju ofron balancin në mes mbështetjes dhe fortësisë. Dyshekët e fortë janë zgjedhja ideale për personat që flenë në shpinë. I përbërë nga sfungjeri i kualitetit të lartë Ecocell® me veshje speciale me mbrojtje antibakteriale. Mbështjellësi mund të lahet në makinëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi
 • Për netë të qeta

  Jeni 110% të sigurt! Ecocell® është gjenerata më e re që ju siguron komfort të shkëlqyeshëm gjatë gjumit dhe qarkullim të ajrit.

 • Trajtim CleanEffect®

  Ky trajtim e bënë këtë dyshek anti-bakterial dhe anti-pluhur. Gjithashtu siguron që dysheku të qëndroj i freskët dhe pa aroma.

 • Blej online

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejta si në dyqane. Ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë. Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Dyshek i fortë, për mbështetje të pakushtëzuar

 • I fortë dhe suportiv
 • Lartësi totale: 16 cm
 • Antibakterial dhe antialergjik
 • Mbështjellës që hiqet dhe pastrohet
 • I vakumuar për mbrojtje nga faktorët i jashtëm
 • Blerje e sigurt online

Shikoni prerjen tërthore të ndërtimit të dyshekut

lartësi16cm

Dormeo Siena Mattress V3

Qëndro me kursormbi ikona   për më shumë detaje.

 1. 16 cm Ecocell® foam core

  16 cm shtresë Ecocell®

  Një shtresë e rregullueshme premium që lejon ajrosje, rehati të shkëlqyeshme dhe mbështetje.

 2. Cover with CleanEffect® protection

  Mbështjellës me mbrojtje CleanEffect®

  Ky trajtim e bën këtë dyshek anti-bakterial dhe anti pluhur. Siguron që dysheku juaj të mbetet i freskët dhe pa aroma.

 3. AirX System fabric for breathability

  Material me sistem AirX për super-ajrosje

  Siguron qarkullimin e vazhdueshëm të ajrit në të gjithë dyshekun.

 4. Cover with zipper

  Mbulesë me zinxhir

  Largohet dhe lahet në 30°C.

Shtresa Ecocell® siguron ajrosje

Bërthama e veçantë e shkumëzës Ecocell® deri në 16 cm është e fortë, por për shkak të strukturës së veçantë të qelizave të hapura ofron shumë ajrosje, duke i siguruar ventilim të përsosur gjithë dyshekut. Mbështjellësi ka shtresë mbrojtëse CleanEffect®, e cila siguron mbrojtje antibakteriale dhe mbrojtje kundër marimangave të pluhurit.

Ky dyshek i fortë do t'i siguroj shpinës tuaj mbështetjen e merituar.

Mbrojte anti-bakteriale CleanEffect®

Mbështjellësi i dyshekut Siena është i formuluar me trajtimin CleanEffect® që dmth ka mbrojtje higjienike dhe antibakteriale që ju mundëson një mjedis të shëndetshëm gjumi. Ai ju mbron nga:bakteriet, grimcat e pluhurit apo aromat e këndshme

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Dysheku juaj i ri do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, i ngjeshur dhe i vakumuar, i mbrojtur në një kuti të transportit të mbështjellë në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të vakumuar falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjes gjatë transportit.

 • 1
  Unpacking Mattress - Step 1

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2
  Unpacking Mattress - Step 2

  Hapni dyshekun e rrotulluar të vakumuar për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj.

 • 3
  Unpacking Mattress - Step 3

  Lini 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Informata shtesë
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza polyurethane foam (Ecocell®)
Fortësia Mesatarisht i fortë
Lartësia 16 cm
Linja Dormeo Comfort
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Mbështjellësi Top and front lateral fabric: 100% polyester; Bottom and lateral fabric: 100% polyester (AirX System); Inner cover: 100% polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star