Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan Sleep Inspiration

Photo
Video

Jorgani Sleep Inspiration është me ngjyra, i ajrosshëm dhe i këndshëm për të gjitha stinët. I mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep® për ekstra volum. Në dispozicion në 2 ngjyra moderne: pink korale dhe e kaltër azzurro. Lahet në 40°C. 2 dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Jorgan Sleep Inspiration
Nga 49,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Sleep Inspiration është me ngjyra, i ajrosshëm dhe i këndshëm për të gjitha stinët. I mbushur me mikrofibra të avansuara Wellsleep® për ekstra volum. Në dispozicion në 2 ngjyra moderne: pink korale dhe e kaltër azzurro. Lahet në 40°C. 2 dimensione: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Gjumë i freskët dhe i qetë gjatë gjithë vitit

Sillni ajër të pastër në dhomën tuaj të gjumit me jorganin Dormeo Sleep Inspiration. Ky jorgan mrekullisht i butë është bërë prej pëlhure të lëmuar me qepje në një model të bukur të xhepave të fryrë dhe vjen në dy ngjyra që korrespondojnë me të gjithë koleksionin Sleep Sensation - rozë koral dhe e kaltër azzuro. 

Jorgan i ajsrosshëm me mikrofibra të avansuara

Jorgani Dormeo Sleep Inspiration është bërë prej pëlhure të imët që të falë ndjesi të butë dhe të këndshme nën gishta. Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, të cilat sigurojnë që jorgani është tërësisht i ajrosshëm dhe gjithashtu i përshtatshëm për njerëzit që kanë alergji. Mbushja shpërndahet në mënyrë të barabartë në xhepat e fryrë, të cilat parandalojnë grumbullimin e mbushjes pas larjes.

Vëllim shtesë, edhe pas larjes

Mikrofibrat e avancuara Wellsleep® të përdorura për mbushje sigurojnë që jorgani të jetë plotësisht i ajrosshëm dhe jashtëzakonisht i butë. Struktura unike e jorganit krijon xhepa ajri, të cilat shtojnë një volum shtesë në jorgan. Mund të lahet në 40 ° C kështu që ju gjithmonë mund të mbani atë të freskët dhe të pastër. Për të shmangur grumbullimin, ju lutem shkundni jorganin tuaj pas larjes dhe përsërisni gjatë tharjes.

I përshtatshëm për përdorim në të gjitha stinët

Dormeo Sleep Inspiration mund të përdoret gjatë gjithë vitit.  Është mjaft i ngrohtë për netë të ftohta të dimrit, por është i ajrosshëm gjatë netëve të nxehta të verës. Ky jorgan vjen në dy dimensione standarde: 140 x 200 cm ose 200 x 200 cm.

 

 

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star