Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jastëk Klasik Sleep Inspiration

Photo
Video
-60%

Jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration është i përbërë me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe volum, që do t'iu dhurojë ndjesi të këndshme sikur po flini mbi pupla. Ideal për çdo pozitë gjumi. Jastëku mund të lahet në makinëlarëse me 40°C. 2 ngjyra në dispozicion : kaltër dhe rozë. Jastëku është në madhëso 50x70 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jastëk Klasik Sleep Inspiration

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 11,96 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration është i përbërë me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për më shumë ajrosje dhe volum, që do t'iu dhurojë ndjesi të këndshme sikur po flini mbi pupla. Ideal për çdo pozitë gjumi. Jastëku mund të lahet në makinëlarëse me 40°C. 2 ngjyra në dispozicion : kaltër dhe rozë. Jastëku është në madhëso 50x70 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për një gjumë të qetë gjatë gjithë natës

Pavarësisht pozicionit tuaj të gjumit anash, në shpinë apo me bark, jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration do të ju garantoj gjumë të rehatshëm gjatë gjithë natës. I përshtatshëm për të gjitha pozicionet e fjetjes dhe me përmasë klasike 50x70 cm do të përshtatet me të gjithë këllëfët e jastëkëve që keni në shtëpi.

Jastëk i butë që ofron mbështetje optimale

Me materialet më të mira në treg, jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration do të ofrojë gjumë të rehatshëm. Mbushja me material mikrofibrash të avancuara Wellsleep®, sigrojnë ajrosje perfekte. Struktura unike e mikrofibrave Wellsleep® krijon xhepa ajri të cilat do ti shtojnë edhe më shumë volum jastëkut duke e bërë të butë, e duke ofruar mbështetjen optimale për kokën dhe qafën.

Materiale cilësore për gjumë të shëndetshëm

Pjesa e sipërme e jastëkut është e butë në prekje dhe e qepur në katrorë të vegjël 3D të cilët krijojnë ndjesinë e një masazhe të lehtë e të ngrohtë. Pjesa e poshtme e tij është me një material shumë të butë i cili krijon një ndjesi të këndshme e të freskët në lëkurë. Rreth e qark jastëkut në pjesët anësore të tij është materiali me sistem  AirX 3cm i cili bën të mundur qarkullimin e ajrit në jastëk për të ofruar një ambient të freskët e të thatë gjumi gjatë gjithë natës.

I lehtë për mirëmbajtje dhe për rregullim të lartësisë 

Jastëku klasik Dormeo Sleep Inspiration në mbulesën e tij ka një konturë e cili është në dy ngjyra: kaltër dhe rozë, i kombinueshëm me të gjitha produktet e tjera të linjës Sleep Inspiration. Jastëku ka një zinxhirë, në këtë mënyrë ju mund të hiqni dhe shtoni mbushjen për të rregulluar lartësinë e tij. Jastëku mund të lahet në makinëlarëse në 40°C. Për të parandaluar ngjeshjen, shkundeni mirë jastëkun pas larjes dhe gjatë kohës që është duke u tharë.

Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Dimenionet 50x70 cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star