Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Mbrojtës i dyshekut Dormeo

Photo
Video

Mbrojtësi i dyshekut është ekstra i dendur dhe rrit komoditetin dhe lartësinë e dyshekut tuaj. Është i lehtë, i këndshëm për prekje dhe ka veti të shkëlqyera termike. Mbrojtësi ju siguron thithjen minimale të lagështisë, saktësisht atë që ju nevojitet gjatë kohës më të ngrohtë të vitit. Lahet në 60 C, temperaturë që mbyt marimangat e pluhurit.

Mbrojtës i dyshekut Dormeo
Nga 29,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Mbrojtësi i dyshekut është ekstra i dendur dhe rrit komoditetin dhe lartësinë e dyshekut tuaj. Është i lehtë, i këndshëm për prekje dhe ka veti të shkëlqyera termike. Mbrojtësi ju siguron thithjen minimale të lagështisë, saktësisht atë që ju nevojitet gjatë kohës më të ngrohtë të vitit. Lahet në 60 C, temperaturë që mbyt marimangat e pluhurit.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngrohtësi prej pelushi për rehati & butësi 

E mbushur me fije viskoze, Mbrojtësi Dormeo siguron butësi dhe rehati të madhe që ofron ndjesinë e prekjes natyrale.

Termorregullim i shkëlqyeshëm me veti të shkëlqyera termike

Mbrojtësi i dyshekut Dormeo është i mbushur me fije Wellsleep® me veti të shkëlqyera termike të këndshme për prekje.

Absorbon lagështinë minimalisht për rezistencë natyrale ndaj njollave

Thithja minimale e lagështisë i jep mbrojtësit një rezistencë natyrale ndaj njollave ndërsa struktura unike krijon xhepa ajri që shtojnë vëllim shtesë dhe butësi.

Tre funksione të integruara kombinojnë komoditetin, ngrohtësinë dhe lartësinë

Mbrojtësi Dormeo kombinon tre funksione unike për rehati të jashtëzakonshme, rregullim të përmirësuar të temperaturës dhe lartësi shtesë të dyshekut.

 Në dispozicion në dimensionet 80x190 / 200, 90x190 / 200, 120x190 / 200.

Specifikat Teknike
Baza Filling: 50%viscose, 50% polyester (Wellsleep® advanced micro fibers) 400 gsm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester with Aloe Vera finish
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star