SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Seti i shiritave për Shtresa | 3 pjesë

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110037524 SKU: 110037524
Photo
Video

Shiritat e shtresave Dormeo është një set prej 3 pjesëve të cilët për qëllim kaën lehtësimin dhe ruajtjen e shtresës suaj gjatë transportit. Shiritat kanë përmbajtje të materialeve jo-elastike dhe janë të përshtatshme për të gjitha llojet e shtresave. Çdo shirit ka pjesën Velcro e cila e bënë paketimin dhe hapjen më të lehtë.

Seti i shiritave për Shtresa | 3 pjesë
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shiritat e shtresave Dormeo është një set prej 3 pjesëve të cilët për qëllim kaën lehtësimin dhe ruajtjen e shtresës suaj gjatë transportit. Shiritat kanë përmbajtje të materialeve jo-elastike dhe janë të përshtatshme për të gjitha llojet e shtresave. Çdo shirit ka pjesën Velcro e cila e bënë paketimin dhe hapjen më të lehtë.

Më shumë
Përshkrimi

Për transport dhe ruajtje kompakte

Jeni duke e larguar shtresën tuaj nga krevati çdo mëngjes dhe keni vështirësi në ruajtjen e tij gjatë ditës? Dëshironi të merrni shtresën tuaj me vete në pushime dhe ta paketoni atë që të zë sa më pak vend? Tashmë, e gjithë kjo është e mundur përmes shiritit për paketim të shtresave Dormeo.

Paketim i lehtë për shtresa të të gjitha madhësive

Shiriti për paketim të shtresave Dormeo përbëhet nga 3 shirita të materialit jo-elastik me ngjyrë të kaltërt. Gjatësia e shiritave është e dizajnuar në mënyrë që të mundësoj paketimin sa më të lehtë të të gjitha llojeve dhe madhësive të shtresave Dormeo. (Nga 90x200x3cm deri në 200x200x6cm).

Valcro mbështjellja, për mbajtje të lehtë

Seti përmbanë 3 pjesë për të bërë paketimin e shtresave të madhësive të mëdha edhe me të lehtë. Çdo shirit ka Velcro special që mbanë dhe nuk dëmton shtresat Dormeo; për një paketim dhe hapje sa më të lehtë.

Specifikat Teknike
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star