Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Batanije për fëmijë

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-85%

Batanije e butë, e ngrohtë dhe e rehatshme, e dizajnuar sipas formës së njëbrirëshit. Dhuratë e përsosur për fëmijët tuaj: ju ofron argëtim dhe ngrohtësi në çdo kohë. Batanija është 110cm e gjerë dhe 80cm e gjatë, e përshtatshme për fëmijët e moshës 4-6 vjeç. Është e punuar me materiale cilësore dhe lahet në temperaturë 40°C.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Batanije për fëmijë

Çmimi i regullt: 29,90 €


Çmimi Special: 4,45 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Batanije e butë, e ngrohtë dhe e rehatshme, e dizajnuar sipas formës së njëbrirëshit. Dhuratë e përsosur për fëmijët tuaj: ju ofron argëtim dhe ngrohtësi në çdo kohë. Batanija është 110cm e gjerë dhe 80cm e gjatë, e përshtatshme për fëmijët e moshës 4-6 vjeç. Është e punuar me materiale cilësore dhe lahet në temperaturë 40°C.

Më shumë
Përshkrimi

Dhuratë e përsosur për fëmijët tuaj

E rehatshme dhe e këndshme, kjo batanije është dhuratë ideale për fëmijët. E punuar prej pelushi, jo vetëm që do t'ju ofrojë fëmijëve ngrohtësi dhe butësi, por edhe shërben edhe si një kostum për lojë e argëtim. Dhuratë ideale dhe e dobishme për ditëlindje, festa apo thjesht për t'ju treguar fëmijëve se sa të veçantë janë.

Mbështillni fëmijët me ngrohtësi

Kjo batanije e rehatshme përmban edhe një lloj kapele, për ta mbajtur ngrohtë kokën e fëmijëve. Për më tepër është dizajnuar sipas formës së krijesës mistike: njëbrirëshit, për t'ju ofruar sa më shumë kënaqësi fëmijëve. Batanija përmban edhe dy dorëza, për t'i mbajtur ngrohtë duart e fëmijëve. Po ashtu, ka një buton për ta mbërthyer batanijen te qafa, në mënyrë që të mos i rrëshqasë nga trupi.

Kjo batanije është kaq e këndshme, saqë fëmijët do të duan ta mbajnë veshur tërë kohën. Ndërsa prindërit do të jenë me rehat, duke e ditur se fëmijët e tyre janë të mbështjellur me një batanije-mantel të butë dhe të ngrohtë. Mund ta përdorni edhe kur i vini fëmijët në gjumë, teksa ia lexoni përrallat e preferuara.

Batanije cilësore dhe e qëndrueshme

Batanija në formë të njëbrirëshit është e punuar nga materiale pelushi shumë të buta dhe cilësore, dhe po ashtu ka qepje cilësore. Mos u brengosni për njollat që mund t'ia shkaktojnë fëmijët gjatë lojës: batanija lahet në temperaturë 40° C. Ofroni gëzim, lojë dhe ngrohtësi fëmijëve me këtë batanije.

Mirëmbajtja

Batanija vjen në ngjyrë hiri të lehtë dhe ka një madhësi standarte për fëmijët 4-6 vjeç. Është 110cm e gjerë dhe 80cm e gjatë, pa përfshirë kapelën dhe xhepat. Mund të pastrohet në lavatriçe në temperaturë 40° C. Nuk është e përshtatshme për hekurosje, pastrim të thatë dhe mos përdorni zbradhues. Batanija mund të tkurret deri në 3% pas larjes së parë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 110x80 cm
Karakteristika të tjera 100% polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star