Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Mantel Valentina

Photo
Video
Manteli Dormeo Valentina do të ju përkëdhel me butësinë dhe përformancën që ju dëshironi. Është e përbërë nga gëzof i koraleve dhe ofron prekje jashtëzakonisht të ngrohtë dhe të butë. Pas dushit ose larjes, llastoni veten me mantelin Dormeo Valentina i cili do t'iu mbajë të freskët dhe të relaksuar për kohë të gjatë. Ka kapuç dhe dy xhepa anësorë.
Festojmë ditën botërore të gjumit
Mantel Valentina
31,98 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Manteli Dormeo Valentina do të ju përkëdhel me butësinë dhe përformancën që ju dëshironi. Është e përbërë nga gëzof i koraleve dhe ofron prekje jashtëzakonisht të ngrohtë dhe të butë. Pas dushit ose larjes, llastoni veten me mantelin Dormeo Valentina i cili do t'iu mbajë të freskët dhe të relaksuar për kohë të gjatë. Ka kapuç dhe dy xhepa anësorë.
Më shumë
Përshkrimi

Kush nuk dëshiron të qëndroj në butësinë e mantelit të banjosValentina? Një mantel me të cilin ndjehesh si në shtëpi, me të cilin shijon rehatinë dhe butësinë në të njejtën kohë. Mantelin Valentina mund ta gjeni:

  • Në dispozicion në dy ngjyra – kremë dhe vjollcë
  • Në dispozicion në 3 madhësi – S,M,L

I rehatshëm dhe i butë për prekje

Me pwrbwrjen prej gwzofit tw koraleve, manteli Walentina mban trupin tuaj ngrohtw dhe rehat. Dizajn praktik me kapuç dhe dy xhepa anësor për nevoja esenciale që mund t’i keni. Në dispozicion në 2 ngjyra të ndryshme dhe 3 madhësi. Materiali përbërës: 100% polyester (gëzof koralesh)

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star