Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Dyshek Dormeo Verde V2

Photo
Video

Dysheku Dormeo Verde është edicion special i dyshekëve Dormeo. Vjen me mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-pluhur dhe ofron rehati maksimale sikurse edhe çdo dyshek tjetër Dormeo.

Dyshek Dormeo Verde V2
Nga 439,90 € Nga
Çmimi me këste: 24 x 18.33
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dysheku Dormeo Verde është edicion special i dyshekëve Dormeo. Vjen me mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-pluhur dhe ofron rehati maksimale sikurse edhe çdo dyshek tjetër Dormeo.

Më shumë
Detajet e Produktit

Dyshek për një gjumë të shëndetshëm

Dyshek i fortë me mbrojtje anti-bakteriale dhe anti-pluhur.

 • Dyshek me bërthamë të gjeneratës së re Ecocell® e cila siguron rehati të shkëlqyeshme gjumi.
 • Dyshek elastik me një strukturë qelizore tridimensionale, duke mundësuar qarkullimin e efektshëm të ajrit.
 • Ofron pika të shkëlqyera mbështjetjeje
 • Natyra e tij elastike Ecocell® lejon që të përputhet me konturet unike të trupit tuaj.

Mbështetje dhe rehati e përsosur në një dyshek

Dysheku Verde është ndër dyshekët e fortë në familjen Dormeo. Njihet për fortësinë e tij, ndërkohë që ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme. Dysheku Verde është i përshtatshëm për këdo që kërkon një mbështetje të fortë për rigjenerimin e shpinës së lodhur.

Higjiena shtesë sigurohet nga mbulesa krejtësisht e lëvizshme qe lahet edhe ne lavatriçe.

CleanEffect®, për mbrotje shtesë

Për mbrojtje shtesë të dyshekut, kemi shtuar mbulesën me mbrojtje CleanEffect®, e cila siguron mbrojtje kundër marimangave të pluhurit, baktereve dhe aromave të pakëndshme.

 • Mjedis i pastër dhe i freskët
 • Ka veti antibakteriale dhe antivirusale
 • Mbulesë që lahet në lavatriçe

 

Ndërtim ergonomik për mbështetje dhe gjumë në ambient të pastërt

Ndërtimi ergonomik siguron ajrosje dhe ventilim më të mirë dhe mjedis të freskët gjumi. Lartësia e përgjithshme e dyshekut është 16 cm që bashkë me trajtimet sigurojnë një gjumë super të rehatshëm dhe të pastërt gjatë gjithë natës:

 1. Trajtimi CleanEffect® mbron dyshekun nga insektet dhe bakteriet
 2. Shtresa Tencel® sigurojnë mbrojtje natyrore anti-bakteriale dhe hipoallergjike, duke mbajtur dyshekun të freskët dhe të pastër
 3. Tencel®, me vetitë e tij unike, krijon një pëlhurë që është ultra e butë dhe ka absorbim të shkëlqyer të lagështisë, duke ofruar rehati më të mirë për fjetje.
Specifikat Teknike
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star