Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve Warm Hug

Photo
Video

Seti i çarçafëve Dormeo Warm Hug është i frymëzuar nga dimri me dizajn prej flokëve të dëborës. I përbërë 100% nga pambuku saten për të ju dhuruar ndjenjë të ngrohtë. 4 stile në 1 set. Seti për një person përmban këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy këllëf jastëku. Lahen në 60℃. Mbyllje me patentë në jorgan dhe jastëk.

Seti i çarçafëve Warm Hug
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Dormeo Warm Hug është i frymëzuar nga dimri me dizajn prej flokëve të dëborës. I përbërë 100% nga pambuku saten për të ju dhuruar ndjenjë të ngrohtë. 4 stile në 1 set. Seti për një person përmban këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy këllëf jastëku. Lahen në 60℃. Mbyllje me patentë në jorgan dhe jastëk.

Më shumë
Detajet e Produktit

Sillni një frymë të festave të fundvitit në dhomën tuaj të gjumit

Festoni kohën më të mrekullueshme të vitit dhe përjetoni frymën e fundvitit në dhomën tuaj të gjumit me setin e çarçafëve Dormeo Warm Hug. Kur është fjala për setet e çarçafëve ka një gjë që me të vërtetë ka rëndësi - rehatia. Kjo është arsyeja pse Dormeo Warm Hug është super i butë dhe komod për t'ju dhënë një gjumë të mirë natën. I bërë 100% nga pambuku saten për ndjenjë më të natyrshme dhe më të butë!

4 stile të ndryshme në një shtrat

Zgjidhni midis 4 pamjeve të ndryshme në dhomën tuaj të gjumit vetëm duke zgjedhur dhe përshtatur anën e ndryshme të këllëfit të jorganit dhe jastëkut. Fjollat ​​e bardha në sfond blu ose gri sjellin një frymë festive në dhomën tuaj të gjumit, ndërsa ana tjetër njëngjyrëshe jep ndjenjën e qetë dhe elegante. 

Mirëmbajtje e lehtë me një prekje festive

Seti vjen në ngjyrat festive blu dhe gri, ashtu që ju mund të zgjidhni atë që i përshtatet më së miri stilit tuaj të gjumit. Si këllëfi i jorganit, ashtu edhe i jastëkut kanë hapjen me zinxhirë. I tërë seti lahet në makinëlarëse në 60 ° C për ta mbajtur atë të pastër dhe për të pastruar grimcat e pluhurit. Vjen në dimensione klasike: jastëku 50x70 cm, këllëfi i jorganit për një person 140x200 cm dhe për dy persona 200x200 cm.

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Karakteristika të tjera Këllëf i jorganit 140x200 cm & 1x këllëf jastëku 50x70 cm; këllëf jorgani 200x200 cm & 2x këllëf jastëku 50x70 cm
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme hiri, kaltër
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star