Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Seti i çarçafëve për fëmijë Warm Hug

Photo
Video

Seti i çarçafëve për fëmijë Warm Hug do t’u sjell fëmijëve qiellin me re përplot ngjyra në kombinim me rehatinë që ju siguron përmbajtja 100% pambuk. 4 ngjyra në një set. Seti përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm. Lahet në 60℃, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. 2 ngjyra: e kaltër dhe pink. Këllëfi i jastëkut dhe jorganit kanë mbylljen me zinxhirë.

Seti i çarçafëve për fëmijë Warm Hug
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve për fëmijë Warm Hug do t’u sjell fëmijëve qiellin me re përplot ngjyra në kombinim me rehatinë që ju siguron përmbajtja 100% pambuk. 4 ngjyra në një set. Seti përfshin këllëfin e jorganit 140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm. Lahet në 60℃, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. 2 ngjyra: e kaltër dhe pink. Këllëfi i jastëkut dhe jorganit kanë mbylljen me zinxhirë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Ngjyra plot jetë për ëndërra shumëngjyrëshe

Sillni ëndrrat e fëmijëve tuaj në realitet me setin e çarçafëve Dormeo Warm Hug. Me ngjyra të gjalla argëtuese, ky set i çarçafëve do t'u lejojë fëmijëve tuaj të shijojnë një pushim të qetë natën. Me përbërje 100% pambuk, do të perjetojnë gjumë të natyrshëm dhe të butë. 

E ngrohtë për prekje, e butë për lekurë 

Fëmijët tuaj mund të zgjedhin midis 4 pamjeve të ndryshme vetëm duke e kthyer dhe duke përputhur anët e ndryshme të këllëfit të jastëkave ose këllëfit të jorganit. Lini ata të ëndërrojnë shumë me re të bardha në sfond blu ose rozë, ose ta kthejnë atë për një pamje të qetë dhe të thjeshtë. Me të ashtuquajturën "përfundimin prej pjeshke", ky set është i ngrohtë për t'u prekur, i butë për prekje dhe i përkryer për të mbuluar fëmijët tuaj.

 Përkujdesje e lehtë për komoditet maksimal 

 Seti i çarçafëve për fëmijë Warm Hug është në ngjyrë të kaltër për djem dhe ngjyrë rozë për vajza. Si këllëfi i jorganit ashtu edhe i jastëkut kanë mbylljen me zinxhirë për ndërrim sa më të lehtë. I gjithë seti lahet në 60°C ashtu që të mbetet i pastër dhe i lirë nga pluhuri. Vie në dy dimensione klasike: këllëfi i jastëkut 50x70 cm dhe ai i jorganit 140x200 cm.

 

 

 

 

 

 
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera duvet cover 140x200 & 1x pillow case 50x70
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk
Ngjyrat e disponueshme kaltër, rozë
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star