Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Seti për fëmijë Warm Hug 2018

Photo
Video

Seti Warm Hug për fëmijë është i butë dhe i këndshëm. Dizajn i embël për fëmijët dhe me material superior të kualitetit të lartë. Retë e bardha ofrojnë një sensacion 3D. 2 ngjyra në dispozicion: e kaltër dhe pink. Madhësia e batanijes: 130x190 cm, jastëku 40x40 cm. Mund të lahen në makinëlarëse. Ide e shkëlqyeshme për dhuratë që çdo fëmijë duhet ta ketë

Seti për fëmijë Warm Hug 2018
49,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Warm Hug për fëmijë është i butë dhe i këndshëm. Dizajn i embël për fëmijët dhe me material superior të kualitetit të lartë. Retë e bardha ofrojnë një sensacion 3D. 2 ngjyra në dispozicion: e kaltër dhe pink. Madhësia e batanijes: 130x190 cm, jastëku 40x40 cm. Mund të lahen në makinëlarëse. Ide e shkëlqyeshme për dhuratë që çdo fëmijë duhet ta ketë

Më shumë
Detajet e Produktit

Antari më i ri i familjes Warm Hug - i dizajnuar veqanarisht për fëmijët

Festoni fundvitin me anëtarin më të ri të familjes së Warm Hug, setin për fëmijë!

Dizajni i ri i Warm Hug është i embël - i frymëzuat prej qiellit dhe reve. Është shumë i butë, i këndshëm dhe i mrekullueshëm për kohën e lojërave.

Material me cilësi të lartë në anën e sipërme të batanijes dhe jastëkut, aq të rehatshme sa edhe të bukura. Janë dizajnuar nga materialet që dhurojnë një ndjenjë të jashtëzakonshme butësie prej pelushi, dhe pamja e saj e pazakontë frymon në mënyrë të mrekullueshme butësinë e natyrshme dhe ndryshimin e ngjyrës së gëzofit të vërtetë.

Jastëkët janë edhe të bukur edhe funksional për përdorim!

Dormeo Warm Hug Kids Set Dormeo Warm Hug Kids Set

Dizajn unik

Për më tepër, kombinimi i materialit në anën e sipërme me dizajnin e qiellit me re dhe gëzofit të bardhë në anën e poshtme (ky gëzof ndjehet si gëzofi i qengjit) e bën këtë produkt shumë tërheqës për çdo fëmijë.

Retë e bardha me materialin prej gëzofi bejnë që retë të formojnë format e tyre 3D.

Dormeo Warm Hug Kids Set

A po kërkoni një dhuratë për fëmijën tuaj?

A keni menduar gjatë se çka dëshironi t'i bleni fëmijës tuaj? Pse nuk i dhuroni atij përçafimin më të ngrohtë - setin Warm Hug për fëmijë. Është dhurata ideale që do t'u jap atyre ngrohtësi, ndjenja butësie përgjatë tërë vitit.

Ne veqse i kemi mbështjellë secilin set si dhuratë për të ju kursyer juve kohë. Mbështjellësi special ka një mesazh sentimental në të: Shtëpia është aty ku zemra është.

Dy ngjyra të shkëlqyeshme

Ngjyrat bazë janë shumë të këndshme e kaltër dhe pink me re të bardha.

  • Dormeo Warm Hug Kids Set
  • Dormeo Warm Hug Kids Set

Batanija dhe jastëku mund të lahen në makinëlarëse për mirëmbajtje të lehtë.

Specifikat Teknike
Dimenionet Batanija: 130x190 cm; Jastëk: 40x40 cm
Filling 100 % polyester
Karakteristika të tjera Materiali i sipërm: 100% poliester; Material i poshtëm: 100% poliester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star