Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Set Warm Hug V3 për fëmijë

Photo
Video

Seti për fëmijë Warm Hug (jorgan dhe jastëk) është shumë i butë dhe i ngrohtë. Dizajn i këndshëm me qiell plot yje që ndriçojnë vertetë. Kur fikni dritat yjet në batanije dhe jastëk do të ndriçojnë. Batanija është në madhësi 130x190 cm, jastëku 37x37 cm. Lahen në lavatriçe. 2 ngjyra: blu dhe roze. Një dhuratë fantastike që çdo fëmijë ëndërron ta ketë.

Set Warm Hug V3 për fëmijë
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti për fëmijë Warm Hug (jorgan dhe jastëk) është shumë i butë dhe i ngrohtë. Dizajn i këndshëm me qiell plot yje që ndriçojnë vertetë. Kur fikni dritat yjet në batanije dhe jastëk do të ndriçojnë. Batanija është në madhësi 130x190 cm, jastëku 37x37 cm. Lahen në lavatriçe. 2 ngjyra: blu dhe roze. Një dhuratë fantastike që çdo fëmijë ëndërron ta ketë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Batanije dhe jastëk, të butë dhe që ndriçojnë, krijuar posaçërisht për fëmijët

Butësia dhe ngrohtësia e setit batanije dhe jastëk do t’i bëjë fëmijët tuaj të adhurojnë. Kjo batanije unike me material prej mikrofibrash ka një dizajn të mahnitshëm i cili shkëlqen në errësirë, dhe e bënë atë fantastik për natën. Batanija shkëlqen në errësirë dhe do të krijoj një atmosferë të bukur në dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj. Thjesht e ekspozoni atë në rrezet e diellit të ndritshme natyrale, me pas errësoni dhomën dhe shijoni magjinë. Shumë fëmijë befasohen kur shohin për herë të parë efektin e shkëlqimit.

Partneri i përsosur për fëmijën tuaj

Ky set special batanije dhe jastëk do të jetë shoqëruesi më i mirë i fëmijeve tuaj gjatë natës. Miliona fëmijë në mbarë botë frikësohen nga errësira dhe për prindërit është e vështirë të gjejnë një zgjidhje për këtë. Seti Warm Hug për fëmijë do të ndihmojë fëmijët tuaj të ndjehen të sigurë, dhe të eleminojnë frikën nga errësira. Nuk është thjeshtë i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm por njëkohësisht do të bëjë fëmijet të ndjehen më të sigurtë falë ndriçimit që krijon në errësirë.

Dhurata perfekte

Jeni në vështirësi dhe nuk dini se çfarë ti dhuroni të voglit tuaj? Dhurojini përqafimin më të ngrohtë - setin për fëmijë Warm Hug. Kjo është dhurata e përsosur për to, butësi e ngrohtësi për të vegjlit tuaj gjatë gjithë vitit.

Ngjyrat bazë janë e kaltër dhe rozë me yje të bardhë.

Ne e kemi paketuar secilin set si dhuratë, për t'ju kursyer sa më shumë kohë. Gjithashtu me një fjongo të bukur e një mesazh të ngrohtë: “Home is where the heart is.”

Materiale cilësore & lehtë mirëmbahet

Ne kemi përdorur vetëm materiale shumë cilësore dhe të buta për t`ju ofruar me të mire per femijet tuaj. Mund te lahen ne lavatrice dhe mos u shqetesoni pasi nuk mbidhet dhe materiali nuk demtohet.

Specifikat Teknike
Dimenionet Blanket: 130x190 cm; Pillow: 37x37 cm
Filling Pillow: 100% polyester
Karakteristika të tjera Blanket: 100% polyester; Pillow: Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (fake fur)
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star