Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Seti Warm Hug V1

Photo
Video
-50%

Një përqafim i ngrohtë i Setit Warm Hug është e gjitha që të duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 5 ngjyra.
 • Dimenzioni për një person (130 x 190) dimenzioni për gjithë familjen (200 x 200) plus jastëku me madhësi 40 x 40
 • Gjepi për ti futur këmët që ju ti ngrohni ato
 • Mesazh emocional në mbështjellës
 • Lahet në lavatriçe 30ºC
 • Zgjedhje e përkryer për një dhuratë.
Seti Warm Hug V1

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Një përqafim i ngrohtë i Setit Warm Hug është e gjitha që të duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 5 ngjyra.
 • Dimenzioni për një person (130 x 190) dimenzioni për gjithë familjen (200 x 200) plus jastëku me madhësi 40 x 40
 • Gjepi për ti futur këmët që ju ti ngrohni ato
 • Mesazh emocional në mbështjellës
 • Lahet në lavatriçe 30ºC
 • Zgjedhje e përkryer për një dhuratë.
Më shumë
Detajet e Produktit

Material Ekstremisht i butë dhe i ngrohët.

Warm Hug Seti është zgjedhja perfekte për të gjithë, është super i butë dhe i ngrohët. Mbeshtelluni me setin Warm Hug dhe ndjeni ngrohtësinë që ju falë kjo batanije. Mbështillu dhe përjeto magjinë e butësisë si kurrë më parë! Zgjidh ngjyrën tënde të preferuar dhe mbështillni edhe më të dashurit tuaj me ngrohtësi.

Bëhu ti arsyeja e lumturisë së dikujt, duke shpërndarë ngrohtësi dhe dashuri për momente të paharrueshme. Përjeto butësinë dhe ngrohtësine e jashtëzakonshme të setit me të ri të Warm Hug. Sa herë që ju keni nevojë për një përqafim, strukuni në ngrohtësinë e batanijes magjike për rehati që zgjat. Mbështillu me ngrohtësi në çdo moment - kur je duke e lexuar librin tënd të preferuar, duke pushuar në divan apo duke shikuar TV. Një përqafim i ngrohtë i Setit Warm Hug është e gjitha që të duhet në ditët e ftohta të përjetosh magjinë e bukur të dimrit.

 • Tepër i butë dhe i ngrohtë.
 • I disponueshëm në 5 ngjyra.
 • Dimenzioni për një person (130 x 190) dimenzioni për gjithë familjen (200 x 200) plus jastëku me madhësi 40 x 40
 • Gjepi për ti futur këmët që ju ti ngrohni ato
 • Mesazh emocional në mbështjellës
 • Lahet në lavatriçe 30ºC
 • Zgjedhje e përkryer për një dhurat

5 ngjyra të ndryshme që të përshtate me çdo moment tuajin.

Seti është i disponueshem në 5 ngjyra të ndryshme: Kaltër, Kuqe, Kafe, Krem dhe Vjollcë.

Mbaj këbët tuaja të ngrohta

Në këtë model të setit është një gjep i madh për të futur këmbët dhe ju ti ngrohni ato pa problem, këmbë të ngrohta trupi i ngrohët.

Secili Set i batanijes Dormeo Warm Hug është i mbështjellur me një fiongo (shirit) i cili ka mesazhin e shënuar Hope is Where the heart is.

Për herë të parë tani keni mundësi të porositni madhësine e bataijes 200x200cm

Këtë vit mbshtjellu me batanije me partnerin tuaj apo femijën tuaj. Për herë të parë krahasuar nga vitet e kaluara tani Warm Hug Batanije Dormeo është i disponueshem edhe në madhësine 200x200cm

Fresko enterierin tuaj të dhomës

Batanija Dormeo Warm Hug është dizajnuar me dy pamje, do të thotë është e kthyeshme – në një anë me lësh të butë e cila jep një ndjesi të parezistueshme dhe të ndaj lëkurës tuaj dhe në anën tjetër një material me shkëlqim ngjyrë bezhë të përbërë nga pambuku për të siguruar një ndjesi natyrale dhe ajërosje superiore.

Një dhuratë e përkryer për më të dashurit tuaj

Mos lejoni që i ftohti i vjeshtës dhe i dimrit të jenë ditë të ftohta për ju - trajtojeni veten dhe të dashurit tuaj me komoditet! Dhe në qoftë se ju do dëshironi të ndani ngrohtësi, seti Warm Hug është një dhuratë e përkryer - veçanërisht sepse çdo produkt ka një mesazh të bukur.

Specifikat Teknike
Dimenionet 130x190 set (blanket 130x190 + cushion 40x40) , 200x200 set (blanket 200x200 + cushion 40x40)
Programi Dormeo dhoma ndejës
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 10 Vlerësim(e)

4,95

20 vlerësime

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Miranda Gjergjizi

www.dormeo-ks.com

14/01/2018

Mrekullueshëm…
Unë jam e kënaqur që e bleva. Është shumë e butë dhe tepër praktike. Ndërsa ngjyrat i ka të bukura mahnitëse…

Jehona

www.dormeo-ks.com

29/11/2017

Ia vlene te blihet!
Jam shume e kenaqur me keye produkt. I ngrohte, i bute dhe shume i kendshem per trup.

Andreas

www.dormeo.hu

16/04/2018

A legjobb takaró.
Könnyű, meleg, pihe-puha takaró! Nagyon ajánlom mindenkinek! Már kettő lilát rendeltem, de a család összes tagjainak ezt fogom megvenni! Jó döntés volt , családi méretben rendeltem.

Iveta

www.dormeo.cz

14/12/2017

Batanija dhe jastaku Warm Hug
E kom marr dhurate per ditelindje, eshte e shkelqyeshme.

Iveta

www.dormeo.sk

07/12/2017

Warm set
E kam porosit te kuqen, por me ka ardh ngjyre vjollce. Jam shume e zhgenjyer.

Macek

www.dormeo.cz

01/12/2017

Shume I ngroht
Dhurate e mrekullueshme per tezen teme, une se kom kerkon tjeter perveq asaj edhe ajo e emriton per krejt cka bon per mu. Kom pas qef me falenderu me kete edhe besoj qe shume i ka pelqy.

Niki

www.dormeo.hu

23/11/2017

Super
Ja kom ble mamit tim per ditelindjen e saj. M'ka pelqy qaq shume sa qe e kom ble edhe per vete. Po jua rekomando te gjitheve, shume e bute edhe e ngrohte.

Lia

www.dormeo.sk

16/11/2017

Warm Hug set
Warm Hug set eshte I shkelqyeshem. E kam porosit ngjyren kreme dhe te kafte dhe jam shume e kenaqur. Falemnderit

Studentė

www.dormeo.lt

13/11/2017

Shume e knaqun
E kam marre plafin. Xhepi per mi nxeh kembet shume efektiv. Plafi shume I bute, I ngrohte, edhe I leht mu la. Une ju rekomandoj te gjitheve.

Katka

www.dormeo.cz

13/11/2017

E rekomandoj
Dhurate e bukur, e bute edhe e shkelqyeshme.

% prej

Page:
 1. 1
 2. 2