Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Warm Hug seti i ri (Batanije dhe jastëk)

Photo
Video
-70%

Seti Warm Hug V3 është shumë i butë dhe i ngrohtë, perfekt për ditët e ftohta të dimrit. Materiale cilësore dhe shumë të ngrohta, në njërën anë është me material pellushi për ngrohtësi të shtuar. I paketuar bukur dhe me fjongo me mesazhin e ngrohtë: Home is where the heart is. Lahet në lavatriçe dhe me një karakteristikë të veçantë: me mundësinëë për tu mbërthyer në pjesën e shpatullave. 5 ngjyra dhe 2 madhësi.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Warm Hug seti i ri (Batanije dhe jastëk)

Nga Çmimi i regullt: 49,90 € Nga


Çmimi Special: 14,97 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti Warm Hug V3 është shumë i butë dhe i ngrohtë, perfekt për ditët e ftohta të dimrit. Materiale cilësore dhe shumë të ngrohta, në njërën anë është me material pellushi për ngrohtësi të shtuar. I paketuar bukur dhe me fjongo me mesazhin e ngrohtë: Home is where the heart is. Lahet në lavatriçe dhe me një karakteristikë të veçantë: me mundësinëë për tu mbërthyer në pjesën e shpatullave. 5 ngjyra dhe 2 madhësi.

Më shumë
Detajet e Produktit

Momente të paharrueshme me Warm Hug

Shumë i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm, seti Warm Hug është i përsosur për ditët e ftohta të dimrit. Për një atmosferë të ngrohtë e të këndshme gjatë një pasdite të ftohtë dimri pranë televizorit apo nëse po lexoni një libër.

Dhurata perfekte për të dashurit tuaj

Dhuroji të dashurve tuaj përqafimet më të ngohta në këtë sezon festash - setin e ngrohtë Warm Hug. Ky set është fantastik për të kaluar një pasdite të këndshme e për të qëndruar sa më ngrohtë.

Çdo set Warm Hug është i mbështjellë me një fjongo të bukur dhe një mesazh të ngohtë: Shtëpia është aty ku është zemra.

Historia e Warm Hug, vazhdon

Mbështilluni me ngrohtësinë dhe butësinë që vetëm ky set mund të ofroj. Është i madh mjaftueshëm për të gjithë familjen, ose mund të zgjidhni përmasën teke vetëm për veten tuaj.

Seti i ri Warm Hug vjen me një risi, e cila është mundësia që ju mund ta mbërtheni rreth shpatullave për të qëndruar edhe më ngrohtë.

Për festa te paharrueshme me Warm Hug

Seti Warm Hug këtë vit vjen me dy ngjyra të reja: vjollcë dhe hiri, e gjithashtu me një dizajn të ri mundësia që ju mund ta mbërtheni rreth shpatullave për më shumë ngrohtësi.

Ju mund te zgjidhni ndërmjet ngjyrave: të kaltër mbretërore, e kuqe klasike dhe kafe. E ndërsa ana tjetër është me material pellushi dhe në ngjyrë të bardhë për të ndryshuar atmosferën në shtëpi.

 

 

Specifikat Teknike
Dimenionet Blanket 130x190 cm + Pillow 40x40 cm; Blanket 200x200 cm + Pillow 40x40 cm
Filling Pillow: 100% polyester (Wellsleep® advanced)
Karakteristika të tjera Blanket: Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (faux fur); Pillow: Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester (faux fur)
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star