Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Set çarçafësh Dormeo Watercolor

Photo
Video

Dizajn mistik i inspiruar nga ngjyra të ujit dhe mjegulla  hijesh të  ngjyrëave vjollcë, blue në njerën anë dhe ngjyrës së bardhë në anën tjetër. Pambuk i pastër. 4 pamje të ndryshme. Lahet në 40℃. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit me dimensione140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy  këllëfa për jastëk.

Set çarçafësh Dormeo Watercolor
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 1
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dizajn mistik i inspiruar nga ngjyra të ujit dhe mjegulla  hijesh të  ngjyrëave vjollcë, blue në njerën anë dhe ngjyrës së bardhë në anën tjetër. Pambuk i pastër. 4 pamje të ndryshme. Lahet në 40℃. Seti për një person përfshin këllëfin e jorganit me dimensione140x200 cm dhe këllëfin e jastëkut 50x70 cm, ndërsa për dy persona përfshin këllëfin e jorganit 200x200 cm dhe dy  këllëfa për jastëk.

Më shumë
Detajet e Produktit

Sjellni dizajnin mistik me inspirim nga ngjyrat e ujit në dhomën tuaj të fjetjes

Seti i çarçafëve Dormeo Watercolor ofron një mbështjellës të butë prej pambuku – poliester dhe mbështjellës jastëku me modelin e hijeve të ngjyrës vjollcë dhe asaj të kaltër për të krijuar një atmosferë relaksuese në dhomën tuaj të gjumit.

4 pamje të shkëlqyeshme në një set çarçafësh të vetëm

Njëra anë përmban një dizajn misterioz të ngjyrës vjollcë dhe kaltër ndërsa në anën tjetër e bardhë klasike duke ju ofruar 4 kombinime të mrekullueshme që i përshtatën në përsosmëri dhomës tuaj të fjetjes:

  • Dizajn i mjegulluar në jorgan dhe i bardhë në jastëk
  • Dizajn i mjegulluar në jastëk dhe i bardhë në jorgan
  • Dizajn i mjegulltë në të dyja
  • Ngjyrë e bardhë në të dyja 

 

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk, polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star