Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

3në1 Deluxe Yin&Yan

Photo
Video
-50%

Yin&Yan 3në1 deluxe është një produkt shumë-funksional që mund të përdoret në 3 mënyra të ndryshme: si batanije, jorgan apo si një mbulesë për krevat. Ideale kur shtriheni në divan, ju mban ngrohtë në netët e ftohta dhe shton i shton një pamje luksoze dhomës tuaj të gjumit. 5 ngjyra moderne. Lahet në 40°C. Madhësitë 140x200 cm and 200x200 cm.

3në1 Deluxe Yin&Yan

Çmimi i regullt: 99,90 €


Çmimi Special: 49,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Yin&Yan 3në1 deluxe është një produkt shumë-funksional që mund të përdoret në 3 mënyra të ndryshme: si batanije, jorgan apo si një mbulesë për krevat. Ideale kur shtriheni në divan, ju mban ngrohtë në netët e ftohta dhe shton i shton një pamje luksoze dhomës tuaj të gjumit. 5 ngjyra moderne. Lahet në 40°C. Madhësitë 140x200 cm and 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Për një prekje të butë dhe dukje atraktive

Dormeo Yin & Yan 3në1 deluxe është shumë i butë, ekstremisht i ngrohtë, dhe ka një dukje atraktive 3në1 që është zgjidhja juaj për shtëpi.  Përdoreni atë si një batanije për t'ju ngrohur derisa shtriheni në një divan, si një jorgan për t'ju mbajtur të ngrohtë gjatë netëve të ftohta të dimrit, ose si një mbulesë shtrati për një frymë të veçantë dimri. Me dy anët e kthyeshme - gëzof fildish dhe ngjyrë të kundërt, ajo do të ju siguroj pamjen që ju dëshironi.

Zgjedhni ngjyrën tuaj të preferuar

Ana e sipërme e Yin & Yan 3në1 deluxe është bërë nga poliestëri, një material cilësor që e bën atë të rehatshme, të butë dhe të lehtë për t'u mirëmbajtur. Ju mund të zgjidhni nga ngjyrat e përjetshme gri, bardhë, vjollcë, blu dhe turkiz, ndërsa ana tjetër është gjithmonë e fildishtë. Kjo batanije është e disponueshme në 2 dimensione 140x200 cm dhe 200 x 200 cm dhe mund të lahet në makinë në 40 °C.

Kombinimi i përsosur i të kundërtave përfundimtare

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo përfaqëson filozofinë e ndryshimeve jetësore të të kundërtave që bashkëjetojnë së bashku në një harmoni të përsosur - si gjumi dhe të jetuarit. Kjo ju sjell një kombinim perfekt të materialeve moderne dhe stilit tradicional për t'ju pajisur me produkte të përsosura për shtëpinë tuaj. Sigurohuni që të kontrolloni edhe aksesorët e tjerë të dekorimeve në shtëpi nga ky koleksion për të përzier dhe përputhur stilin tuaj.

 

 
Specifikat Teknike
Dimenionet 140x200 cm; 200x200 cm
Filling 100% polyester, PES fiber 150 gsm
Karakteristika të tjera Materiali kryesor: 100% poliester mikrofiber, 90gsm; Materiali i poshtëm: 100% poliester, 200gsm (gëzof )
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Laureta

www.dormeo-ks.com

04/01/2019

Asgje nuk mund te krahasohet me kete produkt
Asgje nuk mund te krahasohet me kete produkt faleminderit shumm qe perkujdeseni per Ne

1 Produkte