Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Set i çarçafëve Yin&Yan

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Seti i çarçafëve Yin&Yan ju ofron harmoni midis ngjyrave të gjalla dhe paternit qetësues prej argjendi. I përbërë 100% nga pambuku, ju siguron një ndjenjë të butë dhe luksoze. Mund të lahet në 60 ℃. Seti për një person përfshin këllëfin me dimensione 140x200cm (për jorgan) dhe 50x70cm (për jastëk), ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin me dimensione 200x200cm dhe 2 këllëfe jastëkësh 50x70cm. 5 ngjyra në dispozicion. Mbyllje me butona në mbulesën e jorganit, ndërsa e zarfit në rastin e jastëkut

Set i çarçafëve Yin&Yan
Nga 69,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti i çarçafëve Yin&Yan ju ofron harmoni midis ngjyrave të gjalla dhe paternit qetësues prej argjendi. I përbërë 100% nga pambuku, ju siguron një ndjenjë të butë dhe luksoze. Mund të lahet në 60 ℃. Seti për një person përfshin këllëfin me dimensione 140x200cm (për jorgan) dhe 50x70cm (për jastëk), ndërsa seti për dy persona përfshin këllëfin me dimensione 200x200cm dhe 2 këllëfe jastëkësh 50x70cm. 5 ngjyra në dispozicion. Mbyllje me butona në mbulesën e jorganit, ndërsa e zarfit në rastin e jastëkut

Më shumë
Përshkrimi

Seti që i shton luks dhomës tuaj të gjumit

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo ju sjell kombinimin perfekt të materialeve moderne dhe stilit tradicional për t'ju pajisur me produkte të përsosura për gjumë dhe dekore në shtëpi.

2 anë për 4 pamje të ndryshme 

Seti i çarçafëve Dormeo Yin & Yan përshtatet me tërë koleksionin Yin & Yan.. Ju mund të zgjidhni midis 4 pamjeve të ndryshme për dhomën tuaj të gjumit vetëm duke zgjedhur dhe përshtatur anët e ndryshme të këllëfeve për jorgan dhe jastëk.

Për prekje të butë dhe mirëmbajtje të lehtë

Çarçafët Yin & Yan janë bërë nga pambuku i pastër cilësor. Ofrojnë prekje të butë dhe të këndshme me butësi prej "mëndafshi". Këllëfi i jastëkut ka një mbyllje si zarf, ndërsa jorgani ka mbyllje klasike me butona. I tërë seti lahet në 60 °C për ta mbajtur atë të pastër dhe për të larguar grimcat e pluhurit. Vjen në dimensione klasike, për një dhe dy persona. Ngjyrat e disponueshme: blu, hiri violet, tërkiz dhe e bardhë.

 

 

 

 

 

Specifikat Teknike
Bed Size Double Bed
Karakteristika të tjera duvet cover 140x200 cm & 1x pillow case 50x70 cm; duvet cover 200x200 cm & 2x pillow case 50x70 cm
Madhësia e jastëkut 50x70 cm
Material pambuk sateen
Ngjyrat e disponueshme bardhë, hiri, kaltër, turquoise, violet
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star