Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Perdet Yin&Yan

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-80%

Perde luksoze, super cilësore dhe të qëndrueshme. Perdet Yin & Yan me printime argjendi të shkëlqyera ju ofrojnë pamjen përfundimtare në dhomën tuaj të preferuar. Dy perde të dritareve janë perfekte për çdo dhomë të ndejës, dhomë gjumi, dhomë familjare, dhomë ngrënie, banjo apo zyrë. Me 8 sythe në diametër 4 cm. Madhësia e secilës: 140 x 250 cm. Lahen në makinë.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Perdet Yin&Yan

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 7,98 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Perde luksoze, super cilësore dhe të qëndrueshme. Perdet Yin & Yan me printime argjendi të shkëlqyera ju ofrojnë pamjen përfundimtare në dhomën tuaj të preferuar. Dy perde të dritareve janë perfekte për çdo dhomë të ndejës, dhomë gjumi, dhomë familjare, dhomë ngrënie, banjo apo zyrë. Me 8 sythe në diametër 4 cm. Madhësia e secilës: 140 x 250 cm. Lahen në makinë.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni frymën Yin & Yan në shtëpinë tuaj

Krijo një pamje bashkëkohore dhe moderne në dhomën tuaj të gjumit me një frymë të Yin & Yan. Perde cilësore dhe të qëndrushueshme krijojnë pamjen moderne të trendeve të  fundit. Perdet janë në dispozicion në ngjyrë të zezë dhe bardhë dhe janë gjysmë të errëta për të lënë pakës dritë edhe kur janë të mbyllura. Në secilën perde është nga një print që përshtatët me setin e çarçafëve Yin & Yan

Aksesorë i shkëlqyeshmëm për dekor në shtëpinë tuaj

 Perdet në ditët e sotme janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për dhomën e fjetjes apo të ndejës dhe përmbajnë dy panele të ndara të cilat mund t'i vendosni në secilën anë të dritares. Nëse ju dëshironi pakëz privatësi, ju mund t'i bashkangjitni të dy anët së bashku. Gjithashtu ju  mund ti lidhni ato dhe të krijoni një pamje simetrike dhe luksoze në dhomën tuaj.

Praktike për përdorim & mirëmbajtje të lehtë

Dormeo Yin & Yan perdet janë shumë praktike për t'u përdorur, në anën e sipërme kanë 8 kënde me diametër 4 cm për vendosje të lehtë. Perdet janë bërë prej poliestëri dhe mëndafshi faux. Panelet mund të lahen në makinë në 30 ° C dhe ato vijnë në një dimension prej 140 x 250 cm (GJ x L) secila. Në skajet e paneleve të perdes janë disa printime argjendi që përshtaten me Dormeo Yin & Yan.

Koleksioni Yin & Yan për shtëpi të këndshme

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo përfaqësojnë gjumin dhe jetesën e mirë. Yin & Yan ju sjell kombinimin e materialeve moderne dhe stilit tradicional për t'ju pajisur me aksesorë të përsosur për gjumë dhe dekor për shtëpi. Sigurohuni që të shikoni dekoret e tjera të shtëpisë dhe aksesorëve të fjetjes nga ky koleksion, të cilat do t'i japin një frymë të re shtëpisë tuaj.

Specifikat Teknike
Dimenionet 140x250 cm (W x L) per panel
Material polyester
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star