Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Jorgan Yin&Yan

Photo
Video
-65%

Jorgani Yin&Yan është dizajnuar në mënyrë perfekte për të balancuar butësinë dhe rehatinë, dhe për të siguruar një gjumë të qetë. Me materiale cilësore dhe trajtim me vaj Argani ju dhuron më shumë butësi dhe rehati. Lahet në lavatriçe me 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Jorgan Yin&Yan

Çmimi i rregullt: 89,90 €


Çmimi special: 31,47 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Yin&Yan është dizajnuar në mënyrë perfekte për të balancuar butësinë dhe rehatinë, dhe për të siguruar një gjumë të qetë. Me materiale cilësore dhe trajtim me vaj Argani ju dhuron më shumë butësi dhe rehati. Lahet në lavatriçe me 60°C, temperaturë kjo që mbyt grimcat e pluhurit. Në dispozicion në 2 përmasa: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Përshkrimi

Zgjohuni me harmoninë e jorganit Yin&Yan

Dormeo sjell koleksionin më të ri nga i cili të gjithë mund të besojnë që të kundërtat mund të qëndrojnë së bashku në harmoni ideale me njera-tjetrën. Jorgani është i mbushur  me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, ndërsa mbulesa e trajtuar me vaj argani - të dyja ju ofrojnë kombinimin e teknologjisë moderne dhe trajtimeve natyrale për të siguruar një gjumë të qetë siç ju e dëshironi.

Kombinimi perfekt i materialeve moderne & tradiocionale

Jorgani Dormeo Yin&Yan dizajnuar për të balancuar butësinë dhe rehatinë dhe për t'ju siguruar gjumë të qetë përgjatë gjithë vitit. Me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, plotësisht i ajrosshëm dhe shumë i butë për rehati makismale. Mbulesa e trajtuar me vaj argani siguron më shumë butësi dhe rehati dhe shumë përfitime të cilat janë të njohura për shëndetin. Jorgani Yin&Yan lahet në 60°C dhe është i disponueshëm në madhësinë: 140x200cm.

Specifikat Teknike
Filling 100% PES fiber 200GSM
Linja Dormeo Vitality
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star