Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Set i tepihëve Yin&Yan

Photo
Video

Luksoz, të ngrohtë dhe elegant, seti i tepihëve është perfekt për çdo dhomë ndenje. Me material memory dhe pelush të butë siguron butësi në çdo hap që ju hidhni. Tepihët kanë një shtresë në pjesën e poshtme e cila nuk lejon rrëshqitjen dhe janë të përshtatshëm për çdo sipërfaqe. Në dispozicion në dy ngjyra: hiri dhe argjendi. Përmasa: 50x70cm, 55x125cm, 100x 150cm. Lahen në 30°C.

Set i tepihëve Yin&Yan
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Luksoz, të ngrohtë dhe elegant, seti i tepihëve është perfekt për çdo dhomë ndenje. Me material memory dhe pelush të butë siguron butësi në çdo hap që ju hidhni. Tepihët kanë një shtresë në pjesën e poshtme e cila nuk lejon rrëshqitjen dhe janë të përshtatshëm për çdo sipërfaqe. Në dispozicion në dy ngjyra: hiri dhe argjendi. Përmasa: 50x70cm, 55x125cm, 100x 150cm. Lahen në 30°C.

Më shumë
Detajet e Produktit

 

Shtro dyshemenë me luks

Seti i tepihëve Dormeo Yin & Yan i përbërë nga 3 tepih me material memory dizajnuar për t'ju ofruar butësi dhe rehati në çdo hap që hidhni. Ky set tepihësh është dizajnuar për këdo që dëshiron dhe preferon tepihët e butë.

Butësi në çdo hap

Tepihët Yin & Yan kanë një shtresë 1.5cm me material memory i cili përshtatet me formën e shputave të këmbëve, duke ofruar rehati, butësi dhe ngrohtësi. Pjesa e sipërme me material si pelush i butë siguron ngrohtësi në çdo hap që ju hidhni. Pjesa e poshtme nuk lejon rrëshqitjen PVC, dhe ju dhuron siguri në çdo hap që hidhni.

Lahet në lavatriçe, mirëmbahet lehtë

Falë materialeve cilësore, këto tapih do të ofrojnë freski dhe ambienti juaj do të jetë i pastër. Për më shumë higjienë, tepihët mund të lahen edhe në lavatriçe me 30°C. Të përshtatshme për çdo lloj sipërfaqe edhe për ato me sistem ngrohje të poshtme. Tepihët janë në përmasë 50x70cm, 55x125 dhe 100x150 cm dhe në dy ngjyra: hiri dhe ngjyrë argjendi.

Koleksioni Yin & Yan, për çdo shtëpi

Koleksioni më i ri nga Dormeo Yin & Yan është funksional dhe dekorues në të njëjtën kohë - i përshtashëm për çdo shtëpi. Një kombinim i materialeve moderne dhe tradicionale për të siguruar një ambient perfekt dhe të bukur në të njëjtën kohë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 1x50x70 cm; 1x55x125 cm; 1x100x150 cm.
Material polyester, PVC, shpuzë memoruese
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star