Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Shtresë dysheku Yin&Yan

Photo
Video

Shtresë dysheku 5 cm Yin&Yan, në formë S e cila mund të përdoret në 4 mënyra të ndryshme, ku ju mund të zgjidhni fortësinë dhe mbështetjen e duhur. E trajtuar në mënyre special me Argan në mbulesën e tij, siguron ndjesinë e butësisë. Në pjesën e poshtme ka material i cili nuk lejon rrëshqitjen.E përkryer për dyshek apo divan, shtëpi pushimi apo kur keni miq në shtëpi. Mbulesa lahet në 40°C.

Shtresë dysheku Yin&Yan
Nga 119,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtresë dysheku 5 cm Yin&Yan, në formë S e cila mund të përdoret në 4 mënyra të ndryshme, ku ju mund të zgjidhni fortësinë dhe mbështetjen e duhur. E trajtuar në mënyre special me Argan në mbulesën e tij, siguron ndjesinë e butësisë. Në pjesën e poshtme ka material i cili nuk lejon rrëshqitjen.E përkryer për dyshek apo divan, shtëpi pushimi apo kur keni miq në shtëpi. Mbulesa lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e Produktit

 

Një mënyrë e mirë për të nisur një ditë të re

Dormeo sjell koleksionin më të ri, dhe secili tani mund të besoj që të kundërtat mund të qëndrojnë së bashku në harmoni të përsosur me njera-tjetrën. Materialet moderne të kombinuara me sekretin e lashtë të vajit të arganit do t'ju dhurojnë një gjumë të qetë gjatë gjithë natës. Falë trajtimit me vaj argani, kjo shtresë do të sigurojë butësi dhe rehati dhe gjithashtu edhe përfitimet për një shëndet të mirë.

Zgjdhini anën që dëshironi me shtresën Yin&Yan

Shtresa e dyshekut Dormeo Yin&Yan e përbërë nga dy shtresa me material të fortë dhe të butë Ecocell® për një gjumë të rehatshëm. Këto shtresa kanë një formë speciale S, strukturë e cila do të siguroj përshtatje maksimale me trupin tuaj. Për më shumë mbrojtje, kjo shtresë është e trajtuar me CleanEffect® për të parandaluar aromat e pakëndshme, bakteriet dhe pluhurat. Shtresa Dormeo Yin&Yan është e disponueshme në shumë përmasa dhe gjithashtu kjo shtresë në pjesën e poshtme të saj është me material i cili nuk lejon rrëshkitjen. Mbulesa e saj mund të hiqet dhe mund të lahet në 40°C për më shumë freski dhe pasterti në çdo moment.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star