Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Llampë ndriçuese Yin&Yan

Photo
Video

Llamba moderne Yin & Yan do të sh'ndrit dhomën tuaj duke i shtuar një dekor modern dhe pamje elegante dhomës tuaj. Drita kontrollohet me një prekje. Ju mund ta ndizni atë me një prekje të lehtë të gishtërinjve në bazën metalike. 3 opsione të ndryshme të ndriçimit: për natën, e buta dhe e ndritshme. Kontroll me prekje me 4 nivele. Lartësia: 20 cm.

Llampë ndriçuese Yin&Yan
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Llamba moderne Yin & Yan do të sh'ndrit dhomën tuaj duke i shtuar një dekor modern dhe pamje elegante dhomës tuaj. Drita kontrollohet me një prekje. Ju mund ta ndizni atë me një prekje të lehtë të gishtërinjve në bazën metalike. 3 opsione të ndryshme të ndriçimit: për natën, e buta dhe e ndritshme. Kontroll me prekje me 4 nivele. Lartësia: 20 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Zgjedh nivelin e dritës që të përshtatet më së miri

Shto një ndjesi romantike apo bëj një zgjidhje funksionale ndriçimi për lexim para kohës së gjumit me llambën Yin & Yan. Me dizajnin modern metalik, do të shtoj një pamje kreative dhomës tuaj të gjumit apo të ndejës. Vendose pranë shtratit apo divanit tënd dhe thjesht prek bazën për kontrollën e dritës.

Kontrollë drite e thjeshtë

Llamba Dormeo Yin & Yan ka 3 opsione të ndryshme ndriçimi ashtu që t'i përshtatet nevojave tuaja. Gjithçka që të duhet të bësh është ta prekësh bazën:

  • me 1 prekje për atomsferë romantike,
  • me 2 prekje për të lexuar librin tënd të preferuar në shtrat,
  • me 3 prekje për ndriçim të të gjithë dhomës,
  • me 4 prekje për ta ndalur.

Materiale të qëndrueshme dhe pamje moderne

Pjesës së brendshme të llambës i është shtuar një shtresë speciale për më shumë ndriçim dhe për një efekt vezullues. Baza e llambës është e përbërë nga metali për qëndrueshmëri të madhe dhe hijet vijnë në një shkëlqim të mirë dhe krom për shtëpitë moderne. Dimensionet e llambës janë: 20 x 9,6 cm, gjatësia e kabllos 140 cm. Poqi nuk është i përfshirë.

Koleksioni Yin & Yan për shtëpi moderne 

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo përfaqësojnë gjumin dhe jetesën e mirë. Yin & Yan ju sjell kombinimin e materialeve moderne dhe stilit tradicional për t'ju pajisur me aksesorë të përsosur për gjumë dhe dekor për shtëpi. Sigurohuni që të shikoni dekoret e tjera të shtëpisë dhe aksesorëve të fjetjes nga ky koleksion, të cilat do t'i japin një frymë të re shtëpisë tuaj.

 
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Lamp dimensions: H= 20 cm, W= 9,6 cm; Cord length: 140 cm
Material metal

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star