Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Peshqir Yin&Yan

Photo
Video

Peshqiri Yin & Yan është super i butë, hipoalergjenik dhe aksesorë i shkëlqyeshëm për çdo shtëpi. Ai siguron veti të shkëlqyera absorbuese të lagështisë. Madhësitë: 50x100 cm dhe 70x140 cm. Të disponueshëm në 5 ngjyra. Lahet në 60 ° C, temperatura që vret pluhurin dhe marimangat.

Peshqir Yin&Yan
Nga 14,90 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Peshqiri Yin & Yan është super i butë, hipoalergjenik dhe aksesorë i shkëlqyeshëm për çdo shtëpi. Ai siguron veti të shkëlqyera absorbuese të lagështisë. Madhësitë: 50x100 cm dhe 70x140 cm. Të disponueshëm në 5 ngjyra. Lahet në 60 ° C, temperatura që vret pluhurin dhe marimangat.

Më shumë
Detajet e Produktit

Peshqir perfekt i butë nga pambuku natyral

Peshqiri Dormeo Yin & Yan ju ofron ndjeshmëri të butë dhe ka veti shumë të mira absorbuese. Është bërë 100% nga pambuku natyral, material i cili paraqet vetitë unike të forcës, qëndrueshmërisë dhe absorbimit. Pambuku është hipoallergjenik dhe rezistent ndaj grimcave të pluhurit,gjë që i bëjnë zgjidhje të përkryer për njerëzit që vuajne nga  asma ose alergji.

Qëndisje luksoze dhe 5 ngjyra moderne

Peshqirët Dormeo Yin & Yang kanë një dizajn të bukur dhe vijnë në 5 ngjyra që përputhen me çdo stil banjo: hiri, të bardhë, blu, vjollcë dhe turkiz. Lahen në 60 °C kështu që lehtë mund t'i mbani të pastër dhe të freskët. Në dispozicion në 2 dimensione: 50 x 100 cm dhe 70 x 140 cm.

Koleksioni Yin & Yan për shtëpi të këndshme

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo përfaqësojnë gjumin dhe jetesën e mirë. Yin & Yan ju sjell kombinimin e materialeve moderne dhe stilit tradicional për t'ju pajisur me aksesorë të përsosur për gjumë dhe dekor për shtëpi. Sigurohuni që të shikoni dekoret e tjera të shtëpisë dhe aksesorëve të fjetjes nga ky koleksion, të cilat do t'i japin një frymë të re shtëpisë tuaj.

Specifikat Teknike
Dimenionet 50x100 cm; 70x140 cm
Material pambuk
mund të lahet 40°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star