SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek Aloe Vera Plus

Photo
Video

Aloe Vera Plus është dyshek i fortë, hipoalergjenik. Shtresa 18cm Ecocell® siguron mbështetje për shtyllën kurrizore dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me shpinën tuaj të lodhur dhe të tensionuar. Ka mbrojtjen ndaj baktereve dhe pluhurit, kështu netët tuaja do të jenë të qeta dhe të relaksuara. Nëse jeni një adhurues i dyshekëve të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju. Ka garancion 10 vjet.

Momente magjike me oferta festive!
Dyshek Aloe Vera Plus
Stock: 1
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Aloe Vera Plus është dyshek i fortë, hipoalergjenik. Shtresa 18cm Ecocell® siguron mbështetje për shtyllën kurrizore dhe përshtatet në mënyrë të përkryer me shpinën tuaj të lodhur dhe të tensionuar. Ka mbrojtjen ndaj baktereve dhe pluhurit, kështu netët tuaja do të jenë të qeta dhe të relaksuara. Nëse jeni një adhurues i dyshekëve të fortë, Aloe Vera është zgjidhja e duhur për ju. Ka garancion 10 vjet.

Më shumë
Përshkrimi
 • PËR NETË TË QETA

  Trajtimi me Aloe Vera ka aftësi rigjeneruese, për një ambient të fjetjes sa më natyral dhe të këndshëm.

 • 10 VITE GARANCION

  Dysheku ka garancion 10 vite. Kjo do të thotë që ju do të përjetoni 3650 mëngjese të pushueshme përplot energji.

 • BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejta si në dyqane. Ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë.Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Dyshek i fortë, i pasur me Aloe Vera

Dysheku është me materiale cilësore të cilat ofrojnë mbështetjen dhe pozicionin e duhur për shpinën dhe trupin.

 • Dyshek i fortë që përshtatet me format e trupit
 • Mbështetja më e mirë për trupin e cila siguron pozicionin e duhur për shpinën
 • Lartësia totale: 18 cm - 16 cm material bazë dhe 2 cm material memory në mbulesë për më shumë rehati
 • Pjesa e brendshme(bërthama) me material cilësor të gjeneratës së re sfungjer Ecocell®
 • Mbulesa është e pasuruar me Aloe Vera, me veti natyrale të shëndetshme
 • Ajrosje e përsosur për të përmirësuar rehatinë gjatë gjumit
 • I përshtatshëm për personat alergjik ose me astma
 • Miqësor për mjedisin
 • 10 vjet garancion
 • I prodhuar në Europë

Shiko brendësinë e dyshekut

lartësia18cm

Dormeo Siena Mattress V3

Qëndro mbi imazh për më shumë info.

 1. 2 cm memory foam quilted in cover

  2 cm sfungjer memory

  Përshtatet në përsosmëri me format tuaja trupore

 2. 16 cm Ecocell® foam layer

  16 cm shtresë sfungjeri Ecocell®

  Mbështetje ergonomike për trupin tuaj

 3. CleanEffect® treatment

  Trajtim CleanEffect®

  Ju mbron nga pluhuri dhe bakteriet

 4. Cover enriched with Aloe Vera

  Mbështjellës i pasuruar me Aloe Vera

  Ju relakson dhe ofron gjumë të qetë

 5. 4 grips

  4 dorëza

  Transportohet lehtë

Mbështetetje dhe rehati perfekte në një dyshek

Dysheku Dormeo Aloe Vera është dysheku më i fortë në familjen Dormeo. Njihet për fortësinë e tij, ndërkohë që ka një mbulesë të butë dhe të rehatshme.

Dysheku ergonomik Aloe Vera është i përshtatshëm për këdo që kërkon një mbështetje të fortë për rigjenerimin e shpinës së lodhur.

Dormeo Aloe Vera përbëhet prej sfungjerit Ecocell® i cili është balsam për dhimbjet e shpinës, kyçeve dhe ijeve. Duke përdorur dyshekun Dormeo Aloe Vera, ju nuk do të zgjoheni më me dhimbje kyçesh, por do të ndiheni të rinuar dhe plot energji!

Aloe Vera – për pamje të freskët dhe të pushueshme:

Mbulesa e dyshekut e trajtuar me ekstrakt Aloe Vera përkëdhel lekurën tuaj dhe ka efekte përfituese për shëndetin tuaj.

 • Ndihmon sistemin imunitar,
 • Ka veti antibakteriale dhe antivirusale,
 • Ju qetëson dhe ju mundëson gjumë paqësor.

Kujdes: Mbështjellësi nuk largohet.

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Dysheku juaj i ri do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, i ngjeshur dhe i vakumuar, i mbrojtur në një kuti të transportit të mbështjellë në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të vakumuar falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjes gjatë transportit.

 • 1Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Hapni dyshekun e rrotulluar të vakumuar për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj.

 • 3Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Lini 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Fortësia Shumë i fortë
Lartësia 18 cm
Linja Dormeo Vitality
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Sfungjer Memory
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star