Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek për fëmijë Baby

Photo
Video
-30%

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambient të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Dyshek për fëmijë Baby

Çmimi i rregullt: 139,90 €


Çmimi special: 97,93 €

Stock: 2
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Dysheku Dormeo për bebe do ti sigurojë fëmijës tuaj një ambient të rehatshëm dhe të shëndetshëm gjumi. Mbulesa e tij mund të hiqet dhe mund te lahet në lavatriçe.

 
Më shumë
Përshkrimi

Sigurojini fëmijës tuaj një ambient të shëndetshëm dhe të rehatshëm gjumi gjatë gjithë natës.

Dysheku për fëmijë Baby-Pedic është një dyshek inovativ dhe praktik i cili përshtatet me rritjen dhe zhvillimin e fëmijës tuaj. Gjatë muajve të parë të zhvillimit, fëmija ka nevojë për një dyshek të fortë. Ndërsa më vonë për një të butë. Kjo është arsyeja pse Dormeo ka dizajnuar një dyshek i cili do të përmbushë nevojat e fëmijës suaj nga lindja deri te hapat e parë!

Dysheku ka një anë të fortë dhe një anë të butë për të garantuar gjum optimal për fëmiun tuaj.

Fëmijët kanë nevojë për një dyshek me nivele të ndryshme të fortësisë nëpër periudhën e rritjes së tyre intensive. Dormeo Baby-Pedic është dizajnuar për tu përshtatur niveleve të ndryshme të zhvillimit të fëmijës suaj.

Ana e fortë siguron fëmijën me mbështetje të palëkundur.

Foshnjat kanë nevojë për të fjetur në sipërfaqe të fortë gjatë muajve të parë pasi ato nuk kanë zhvilluar ende aftësinë për të lëvizur vetë, kur të flenë përpara. Një dyshek i fortë pengon fytyrën e foshnjës nga fundosja në dyshek, në këtë mënyrë i mundëson që të marrë frymë pandërprerë dhe lehtëson përpjekjet e tij/saj për të ngritur kokën.

Nëse foshnja fle mbi kurriz, një dyshek i fortë siguron që shpina e tij/saj është në pozicionin e duhur, duke siguruar zhvillim të shëndetshëm trupor.

Ana e butë u ofron të vegjëlve rehati shtesë kur ata dëshirojnë të kthehen në anën tjetër

Kur foshnjat arrijnë stadin e zhvillimit të vonshëm, përdorimi i një dysheku të butë është më i përshtatshëm. Dysheku i tillë adaptohet me lëvizjet e fëmijës, dhe gjithashtu me zhvillimin e trupit të fëmijës.Sipërfaqja e butë siguron të gjitha pozicionet e fjetjes të jenë të rehatshme, ndërsa gjumi i fëmijës të jetë i qetë dhe i shëndoshë.

Specifikat Teknike
Baza Ecocell®
Fortësia I fortë
Lartësia 10 cm
Linja Dormeo Grow
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®
Mbështjellësi waterproof
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo fëmijë
Berthame e kthyeshme Po

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star