Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Dyshek Comfort Deluxe 16+3

Photo
Video

Comfort Deluxe është dyshek me sipërfaqe gjumi hipoalergjenike me çmim super të arsyeshëm. Trajtim kualitativ Ecocell® për suport të përsosur të trupit. Mbështjellësi mund të largohet dhe lahet. Dysheku ka lartësi 16 cm, të cilit i janë shtuar 3cm extra shtresë Deluxe për t'ju ofruar komfort dhe lartësi shtesë. Prodhuar në EU.

Dyshek Comfort Deluxe 16+3
Nga 459,80 € Nga
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Comfort Deluxe është dyshek me sipërfaqe gjumi hipoalergjenike me çmim super të arsyeshëm. Trajtim kualitativ Ecocell® për suport të përsosur të trupit. Mbështjellësi mund të largohet dhe lahet. Dysheku ka lartësi 16 cm, të cilit i janë shtuar 3cm extra shtresë Deluxe për t'ju ofruar komfort dhe lartësi shtesë. Prodhuar në EU.

Më shumë
Përshkrimi
 • Dormeo Comfort Deluxe Mattress

  MATERIALE PREMIUM

  Materiale premium që ju ofrojnë ekskluzivitetin dhe rehatinë superiore që nuk e keni eksperiencuar më parë.

 • Dormeo Comfort Deluxe Mattress

  15 VITE GARANCION

  Dysheku ka garancion 15 vite. Kjo do të thotë që ju do të përjetoni 5.470 mëngjese të pushueshme përplot energji.

 • Dormeo Comfort Deluxe Mattress

  BLEJ ONLINE

  Blej online me çmimet dhe ofertat e njejta si në dyqane. Ne ju sjellim dyshekun në derë të shtëpisë. Dysheku është i vakumuar që të mbrohet nga faktorën e jashtëm.

Dyshek i rehatshëm me mundësi personalizimi

 • Dyshek i fortë dhe suportiv. Gjumashët që flenë në shpinë dhe stomak do ta adhurojnë
 • Shtesë komfort dhe rehati
 • Lartësi totale: 16 cm + 3cm extra
 • Mbështjellës antibakterial and hipoalergjenik, i përshtatshëm për njerëzit që vuajnë nga alergjitë apo astma
 • Mbështjellës që lahet dhe largohet
 • Paketimi: I vakumuar
 • Prodhuar në EU

Shiko brendësinë 

lartësi
19 cm

Dormeo Comfort Deluxe Mattress
 1. ecocell_foam

  16 cm sfungjer Ecocell®

  Sfungjer premium që i përshtatet trupit dhe ju ofron ajrosje, komfort të shkëlqyeshëm dhe suport.

 2. Inserto shtresën memory dhe mbylle me zinxhirë.

  Komfort shtesë, lartësi dhe evitim levizjesh të padëshiruara

  lartësi
  16+3cm

  Dormeo Comfort Deluxe Mattress
 3. antibacterial

  Mbështjellës me mbrojtje CleanEffect®

  Ky trajtim e bënë këtë dyshek anti-bakterial dhe anti-pluhur. Ju siguron që dysheku qëndron i freskët dhe eviton aromat.

 4. 4 dorëza

  Për mbajtje dhe transportim të lehtë.

 5. 3D_airmash

  Zinxhirë

  Mbështjellës që largohet dhe pastrohet.

Qëndro me kursor mbi ? për detaje të tjera.

Sfungjer Ecocell® që ju siguron ajrosje

Ecocell® është gjenerata më e re që ju siguron komfort të shkëlqyeshëm gjatë gjumit dhe qarkullim të ajrit. Sfungjeri Ecocell® i siguron dyshekut ventilim të rregullt dhe largon lagështinë shpejtë.

Ky dyshek i fortë i ofron shpinës suportin dhe mbështetjen e duhur.

Mënyra si t'a përsosni dyshekun tuaj

Dysheku Comfort Deluxe nuk është dyshek i zakonshëm. Me shtresën me sfungjer memory Comfort Deluxe  ju mund t'i shtoni dyshekut tuaj komfort dhe lartësi shtesë.

Ju mund ta shtoni shtresën sfungjerike blue memory dhe ta fshihni atë brenda mbështjellësit të dyshekut. Kjo është e mundur sepse kur ju bleni shtresën Comfort Deluxe  ju nuk e merrni vetëm sfungjerin memory por edhe zgjeruesin. Zgjeruesi është 3 cm i gjerë me zinxhirë në secilën anë ashtu që të mund ta mbyllni në mbështjellësin e dyshekut Comfort Deluxe.

Shtresa memory shkrihet në mënyrë të përsosur me çdo konturë trupi, duke ju ofruar rehati dhe suport pa krijuar anti-presion.

 • Dormeo Comfort Deluxe Mattress
 • Dormeo Comfort Deluxe Mattress
 • Dormeo Comfort Deluxe Mattress

Nga 16 cm te 19 cm për pak sekonda

Duke insertuar shtresën 3 cm brenda dyshekut ju fitoni:

 • komfort shtesë,
 • lartësi shtesë,
 • evitoni lëvizjet e padëshiruara.

Mbështjellës që pastrohet - Antibakterial dhe Antialergjik

Materiali i mbështjellësit të dyshekut Comfort Deluxe është i pasur me CleanEffect®. Ky trajtim e bënë këtë dyshek anti-bakterial dhe anti-pluhur. Gjithashtu siguron që dysheku të qëndroj i freskët dhe pa aroma.

Mbështjellësi mund të largohet. Nuk është e nevojshme të largoni të gjithë mbështjellësin, ju mund të largoni vetëm pjesën e sipërme dhe ta pastroni atë.

Dorëza për transportim më të lehtë

Dysheku Comfort Deluxe ka 4 dorëza në anët e dyshekut.

Dysheku ka 15 vite garancion.

Vendosja bëhet shpejtë dhe lehtë

Dysheku juaj i ri do të mbërrijë në shtëpinë tuaj, i ngjeshur dhe i vakumuar, i mbrojtur në një kuti të transportit të mbështjellë në dy shtresa plastike. Të gjithë dyshekët tanë janë të ngjeshur dhe të vakumuar falë procesit eko-miqësor dhe mbrojtjes gjatë transportit.

 • 1Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Prisni me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni qesen plastike në brëndësi të dyshekut. Mos përdorni thikë.

 • 2Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Hapni dyshekun e rrotulluar të vakumuar për të vendosur dyshekun mbi shtratin tuaj.

 • 3Dormeo Air Plus Comfort Mattress

  Lini 6 orë dyshekun tuaj të hapur në mënyrë që të fryhet plotësisht.

Jeta e dyshekut mund të zgjatet duke përdorur kornizat e duhura për shtratin tuaj

Vendos dyshekun në korniza të drurit në dimensione përkatëse. Kështu i siguroni ventilimin e duhur dhe ekulibrin e peshës. Shiko kornizat e krevatit këtu.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Dysheku: 100% sfungjer poliuretani (Ecocell®); Shtresa: 100% sfungjer viskoelastik (sfungjer memory)
Bërthamë e dyfishtë Po
Lartësia 19 cm
Linja Dormeo Vitality
Materialet e dyshekut Sfungjer Ecocell®, Sfungjer Memory, Trajtim antibakterial
Mbështjellësi Mattress: Top fabric: 99% polyester, 1% elastane; Lateral side fabric: 100 % polyester; Bottom fabric: 100 % polypropylene; Topper: 100% polyester
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Shpuzë memoruese Po

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star