Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Dyshek Air Select Plus

Photo
Video

Dyshek i kualitetit të lartë, me 3 zona, 23 cm lartësi, i perberë nga teknologjia Octaspring® dhe sustat tradicionale sfungjerike. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga më pak e fortë në mesatare. 2 cm shtresë memory në mbështjellësin e tij për komfort të shtuar. Do të ju përshtatet pa marrë parasysh peshën, lartësinë apo pozitën tuaj të gjumit. Mbështjellës qe lahet. Garancion 15 vite.

Dyshek Air Select Plus
Nga 499,90 € Nga
Çmimi me këste: 24 x 20.83
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Stock: 4
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Dyshek i kualitetit të lartë, me 3 zona, 23 cm lartësi, i perberë nga teknologjia Octaspring® dhe sustat tradicionale sfungjerike. Fortësia e dyshekut mund të rregullohet nga më pak e fortë në mesatare. 2 cm shtresë memory në mbështjellësin e tij për komfort të shtuar. Do të ju përshtatet pa marrë parasysh peshën, lartësinë apo pozitën tuaj të gjumit. Mbështjellës qe lahet. Garancion 15 vite.

Më shumë
Detajet e Produktit

Më e mira e mundshme që një dyshek mund të ofrojë

 • Sustat innovative sfungjerike Octaspring® 5cm, për përshtatshmëri 3D në dyshek
 • 10 cm susta xhepi për stabilitet dhe qëndrueshmëri të shtuar
 • 2 cm sfungjer memorues në mbulesë për komfort të shtuar
 • Trajtimi termoregulativ Adaptive® : ju mban ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët përgjatë verës.
 • Ajrosje superiore– 6x me shumë vetëajrosje se dyshekë e tjerë prej sfungjeri
  të temperaturës: ngrohtë gjatë dimrit dhe freskët në verë.
 • 3 zona komforti dhe brendësi e rrotullueshme ju lejon të përzgjidhni të flini në anën e butë apo të forte të dyshekut
  vetëajërosje se dyshekët e tjerë.
 • Lartësi Premium: 23cm – për rehati maksimale
 • Dyshek Antibakterial and antialergjik, i përshtatshëm për personal alergjik dhe ata që vuajnë astma

Përshtatet me trupin tuaj duke ofruar mbëshetje optimale të personalizuar

Sustat sfungjerike ne dyshekun Air Select lëvizin në menyrë 3-Dimensionale, duke siguruar mbështetje optimale për të gjithë pozitat e fjetjes. Dysheku do të përshtatet në mënyre optimale me peshën, formën dhe lëvizjet tuaja, duke ndjekur konturet e trupit tuaj dhe mbështetur trupin tuaj në pozicionin e tij natyral. Sustat me fortësi të ndryshme janë të vendosura në brendësi të dyshekut për t'ju ofruar komfort të personalizuar dhe mbështetje dinamike përgjatë gjumit.

Sustat me fortësi të ndryshme janë të vendosura në brendësi të dyshekut për t'ju ofruar komfort të personalizuar dhe mbështetje dinamike përgjatë gjumit.

 • Zona Qëndrore ofron mbështetje të forte në pjesën e legenit
 • Dy zonat e tjera ofrojnë mbështetje më të butë për shpatullat, fundshpinën dhe pjesën e këmbëve.

Brendësi e dyfishtë dhe e kthyeshme- perfekte për çifte

Shpesh herë çiftet me preferenca të ndyshme të fortësisë së dyshekut e kanë të vështirë të përcaktohen në një dyshek të vetëm. Dysheku Dormeo Air Select e zgjidh këtë problem. Ky dyshek vjen me një brendësi në dyshekët për një person, apo me dy brendësi të ndara dhe të kthyeshme për dy persona (160cm dhe më lart). Ju thjesht mund të rrotulloni dyshekun sipas preferencës suaj.

Ju mund të zgjidhni:

 • anën e fortë, me sfungjer Ecocell në pjesën e sipërme
 • anën e butë, me sfungjer memorues në pjesën e sipërme

2 NIVELE TË FORTËSISË

i butë

shumë i fortë

Thjesht duke rrotulluar dhe kthyer dyshekun ju mund të provoni nivelet e ndryshme të fortësisë të dyshekut për te përzgjdhur sipërfaqene gjumit më të mire për ju.

RISI:Trajtimi Adaptive®, teknologjia Zviceriane për efekt termoregulati

Linja dyshekëve Air Plus vjen me një inovacion në sistemin e ajrosjes. Sistemi special vetëajërosjes I dedikohet strukturës unike në formën e hojeve të bletëve të sustave sfungjerike, të cilat lejojnë ajrin të qarkullojë brënda dyshekut, duke parandaluar kështu nxehtësinë dhe lagështinë. Është provuar që sustat Octaspring sigurojnë 6x më shumë vetëajerosje në krahasim me dyshekët e tjerë të zakonshëm prej sfungjeri,duke garantuar kështu ambjent të freskët, higjenë dhe gjumë të shëndetshëm.

6X HERË MË SHUMË VETËAJROSJESESA DYSHEKËT E ZAKONSHËM PREJ SFUNGJERIT TË THJESHTË APO SFUNGJERIT MEMORUES

Sistemi special i veteajerosjes eshte si rezultat i struktures unike me susta sfungjeri, te cilat lejojne ajrin te qarkulloje brenda dyshekut, duke parandaluar nxehtesine dhe lageshtine. Eshte provuar qe sustat Octaspring sigurojne 6x me shume veteajerosje ne krahasim me dysheket e tjere, duke garantuar freski, higjene dhe gjume te shendetshem.

6X MË shumË VeteajËrosjenË krahasim me dysheket e tjerË

Lartësi Premium – për gjumë dhe komfort luksoz

Dysheku Air Select Plus vjen me lartësi supreme prej 23 cm, më shumë kualitet dhe për gjumë luksoz. Përveç luksit dhe rehatisë, lartësia prej 23 cm e bën këtë dyshek më të rehatshëm , pasi dysheku më i lartë ju mundëson të shtriheni dhe ngriheni nga shtrati më lehtë .

15 vite garancion - Dyshekët Air Select Plus vijnë me 15 vite garancion për gjumë të sigurtë në periudhë afatgjatë.
Informata shtese

I përshtatshëm për:

 • Cilindo që është duke kërkuar një dyshek të lartë
 • Për cilindo që kërkon një dyshek të kualitetit superior
 • Personat që kanë nevojë për një dyshek ergonomic, i cili siguron mbeshtetje optimale për shpinën dhe mbeshtetje individuale për pjesët e tjera të trupit
 • Personat që kërkojnë një dyshek të kthyeshëm që ju mundëson të zgjedhin sipërfaqjen ku do të flejnë sipas dëshirës
 • Çiftet që kanë preferenca të ndryshme të fortësisë së dyshekut
 • Cilindo që është duke kërkuar për një dyshek që parandalon transferimin e lëvizjeve nga njëra anë e dyshekut në anën tjetër.
 • Cilindo që është duke kërkuar për një dyshek me mbrojtje efektive anti-alergjike dhe anti-bakteriale
 • Cilindo që është duke kërkuar një dyshek të qëndrueshëm dhe të projektuar për te siguruar gjumë të shëndetshëm , të pushueshëm, dhe rigjenerues për vitet në vazhdim.
Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza Ecocell®, sfungjer Memorues, octaspring, metal springs
Bërthamë e dyfishtë Po
Fortësia e ndryshueshme, pak i fortë, Mesatarisht i fortë
Garancioni 15 vite
Lartësia 23 cm
Linja Dormeo Harmony
Mattress product material Ecocell®, Memory foam, Octaspring/ Foam springs, Pocket springs
Mbështjellësi Top Fabric: 63% polyester, 37% viscose, 2cm memory foam; Bottom and side fabric: 100% polyester (AirX System)
Mbështjellësi mund të pastrohet Po
Programi Dormeo gjumë
Berthame e kthyeshme Po
Shpuzë memoruese Po
Zonat e bërthamës 3

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star