Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Flini në dyshekun më të avancuar.

DYSHEKËT HIBRID AIR+

 • AIR+ COMFORT

  • 5 shtresa përfshirë edhe një shtresë Octaspring®
  • 3 zona për të ofruar mbështetjen më të mirë për trupin
  • mbulesë e cila mund të lahet me veti antibakeriale
  • një shtresë Octaspring®
  • mbështetës
  • nuk krijon ndjesinë e zhytjes
  • ndjesi mesatare-e fortë
  • 27cm
  • material memory në pjesën e sipërme të mbulesës
  • i kthyeshëm perfekt për çiftet
  • fortësi e rregullueshme

  Duke filluar nga: 479.90 €

 • AIR + SELECT

  • 9 shtresa përfshirë edhe një shtresë memory dhe kontroll i avancuar i temperaturës
  • 5 zona për të ofruar mbështetjen më të mirë për trupin
  • mbulesë e cila mund të lahet me veti antibakeriale
  • material memory në pjesën e sipërme të mbulesës
  • dy shtresa Octaspring®
  • mbështetës
  • nuk krijon ndjesinë e zhytjes
  • i kthyeshëm perfekt për çiftet
  • fortësi e rregullueshme
  • ndjesi nga mesatare në pak të fortë
  • 27cm

  Duke filluar nga: 549.90 €

SEKRETI ËSHTË TE SHTRESAT

Rehati e jashtëzakoshme e cila bashkohet me teknologjinë e avancuar.

 • AIR + COMFORT

 • AIR + SELECT

 • Mbulesa e sipërme

  Dysheku ka një mbulesë të trashe luksoze. Falë fibrave TencelTM Modal mbulesa është shumë e butë dhe temperatura është nën kontroll.

 • Shtresa Ecocell®

  Ne kemi përdorur një shtresë e cila ka pore të vogla që bëjnë të mundur që ajri i nxehtë të dale dhe ju të keni një ambjent të thatë e të rehatshëm. 3 shtresa Ecocell®

 • Shtresa Octaspring®

  Sustat individuale në xhep të cilat lëvizin në mënyrë tredimensionale, për të ofruar rehati maksimale në çdo pjesë të trupit. Çdo sustë indivuduale Octaspring® përshtatet me konturet dhe lëvizjet e trupit në të gjitha pozicionet e gjumit, duke reduktuar presionin në nyje.

 • Susta individuale

  "Gjenerata e fundit" e sustave individuale i përgjigjet lëvizjeve të trupit dhe lehtëson presionin nga shpatullat tek vithet për një gjumë të rehatshëm gjatë natës - pavarësisht nese flini me shpinë, me bark apo anash.

 • Mbulesa në pjesët anësore dhe bazë

  Ne kemi përdorur material poliestër për më shumë ajrosje.

 • Mbulesa e sipërme

  Dysheku ka një mbulesë të trashe luksoze me materail memory në pjesën e sipërme. Falë fibrave TencelTM Modal mbulesa është shumë e butë dhe temperatura është nën kontroll.

 • Shtresa me shpuzë memory

  Materiali memory ofron ndjesinë e butësisë dhe nuk ushtron presion.

 • Shtresa Ecocell®

  Ne kemi përdorur një shtresë e cila ka pore të vogla që bëjnë të mundur që ajri i nxehtë të dale dhe ju të keni një ambjent të thatë e të rehatshëm. 4 shtresa Ecocell®

 • Shtresa Octaspring®

  Sustat individuale të cilat lëvizin në mënyrë tredimensionale, për të ofruar rehati maksimale në çdo pjesë të trupit. Çdo sustë indivuduale Octaspring® përshtatet me konturet dhe lëvizjet e trupit në të gjitha pozicionet e gjumit, duke reduktuar presionin në nyje. 2 shtresa Octaspring®

 • Susta sfungjerike

  "Gjenerata e fundit" e sustave sfungjerike i përgjigjet lëvizjeve të trupit dhe lehtëson presionin nga shpatullat tek vithet për një gjumë të rehatshëm gjatë natës - pavarësisht nese flini me shpinë, me bark apo anash.

 • Mbulesa në pjesët anësore dhe bazë

  Ne kemi përdorur material poliester për më shumë ajrosje.

JO ME RROTULLIME DHE LEKUNDJE

Një ndër gjërat më të mira rreth dyshekut Air+ është fortësia për të ofruar mbështetjen e duhur dhe njëkohësisht butësia që ofron. 100% përshtatshmëri.

 • Zgjohuni të çlodhur

  Pavarësisht nëse flini me shpinë, bark apo anash, Air+ përshtatet me trupin për të ofruar mbështetjen më të mirë.

 • Flini mirë

  Me dyshekët Air+, gjumi juaj është i mbrojtur dhe ju nuk do të shqetësoheni nga lëvizjet e partnerit, fëmijëve apo kafshëve shtëpiake.

 • Freski gjatë gjumit

  Mblesat e dyshekëve Air+ me material Tencel® për më shumë ajrosje, butësi dhe përthithje më të mirë të lagështisë në krahasim me pambukun.

 • Lartësi premium

  27cm lartësi për tu ulur lehtësisht, shtrirë dhe për tu çuar nga krevati.

ÇFARË I BËN DYSHEKËT AIR+
KAQ MAGJIK?

Rehati superiore.

Endrra tani është realitet me tekonologjinë më mahnitëse dhe inovative me teknologjinë Octaspring®. Dyshekët Octaspring® janë me të vërtetë risia e parë në industrinë e dyshekëve për më shumë se dy dekada. Kjo teknologji e re e pabesueshme i ka dhënë një formë tjetër dyshekeve.

REHATI E GARANTUAR

 • Netë të rehatshme

  Me dyshekët Air+ do bëni gjumë të rehatshëm gjatë gjithë kohës.

 • 15 vite garancion

  Dyshekët tanë janë prodhuar për ti rezituar kohës. Prandaj ju ofrojmë 15 vite garancion.

 • I paketuar në kuti

  Dysheku vjen i paketuar në kuti në shtëpinë tuaj. Shpaketimi bëhet lehtë dhe për pak minuta.

 • Prodhuar në Europë

  Produktet tona janë të një cilësie shumë të lartë, të gjithë dyshekët Dormeo janë prodhuar në Europë.

MBI 8.5 MILION PËRDORUES TË KËNAQUR

GATI PËR GJUMË?

Shkëlqyeshëm! Dhe mos harroni të merrni me vete dhe personin tuaj të zemrës.

Njihuni me dyshekët e rinj >>

KËSHILLA PËR GJUMË TË MIRË

E hënë e re, Javë e re, Qëllime të reja! - Por si?

Ka shumë ditë - dhe e hëna me siguri është njëra prej tyre, kur thjesht nuk duam të zgjohemi nga shtrati. Ne imagjinojmë se si do të ishte sikur të ikim larg, të ndryshojmë emrin, ose si mund të fluturonim përmes dyshekut tonë për në punën tonë përmes ajrit. Po, kafeja, mëngjesi dhe citimet pozitive mund t’ju ​​bëjnë të ndjeheni më mirë. Por, ne nuk do t'ju gënjejmë. Lumturia e vërtetë nuk është se duhet të vendosni alarmin për ditën tjetër dhe të qeshni të hënën në mëngjes. Gjeni gjumin e mirë me të cilin edhe e hëna duket e lehtë të kalohet. Si mund ta arrijmë këtë?

[ Më shumë >> ]

A duhet ta lejoni kafshën tuaj të flejë në shtrat me ju?

Është bërë gjithnjë e më trend të ndash shtratin tënd me një qen ose mace. Pavarësisht, nëse është e drejtë të flemë me kafshët shtëpiake apo jo, mosmarrëveshjet shkencore na rrethojnë. Pra, a duhet të lejoni kafshën tuaj në shtrat? Çka ndodhë me higjenën e gjumit?

[ Më shumë >> ]

Teknikat më të suksesshme për t'u zgjuar herët

Teknika më e mirë për tu zgjuar heret është vet zgjimi. Të hidhesh nga shtrati me entuziazëm dhe të shtrish krahët, sikur të thuash: “Po! Jam gjallë! Ose jo. Ndoshta tingëllon shumë për mëngjesin, por nëse e vendosni mendjen tuaj, do të bëhet më e lehtë me kohën. Përveç kësaj metode ne kemi disa teknika për t'u zgjuar herët.

[ Më shumë >> ]

Gjumi i mirë është këtu. Shikoni videot.

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!