SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Lopatë Ergonomic Efekt Top Shop

Photo
Video

Lopata Ergonomic Efekt është një lopatë ergonomike shumëfunksionale, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe llojet e punës. Tash e tutje, bujqësia, kopshtaria e madje edhe pastrimi i borës në oborr, do të jeni një punë që do ta bëni me kënaqësi.

Lopatë Ergonomic Efekt Top Shop
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Lopata Ergonomic Efekt është një lopatë ergonomike shumëfunksionale, e përshtatshme për të gjitha stinët dhe llojet e punës. Tash e tutje, bujqësia, kopshtaria e madje edhe pastrimi i borës në oborr, do të jeni një punë që do ta bëni me kënaqësi.

Më shumë
Përshkrimi

Më pak presion në shpinë dhe muskujt e shpinës

Falë dizajnit inovativ, kjo lopatë e veçantë ka disa përparësi dhe funskione:

  • Doreza e dizajnuar në mënyrë ergonomike do ta zvogëlojë në mënyrë drastike përkuljen gjatë punës, e cila do të ndikojë pozitivisht në muskujt e kurrizit dhe shpinës.
  • Doreza e përkulur kontrollit, mundëson trajtim efektiv të lopatës.
  • Për shkak të gjeometrisë inovative, lopata Ergonomic Efekt nuk do të rrokulliset kur të ngarkohet apo mbushet.
  • Shiriti është i veshur me material termo, për t'ju mundësuar kontroll të mirë dhe të sigurt.
  • Kornizë të fortë dhe të lehtë alumini - peshon vetëm 1.5kg!
  • Bishti i përforcuar i lopatës, i drejton materialet e ngarkuara drejt qendrës, duke ju mundësuar një të ngarkoni më shumë material e në mënyrë më të ekuilibruar.
  • Lopata Ergonomic Efekt është dizajnuar për të mbajtur barra të rëndë në kushte ekstreme.

Kjo lopatë është prodhuar me materialet më të mira (eko-miqësore), plus ka peshë të lehtë, çka e bën edhe më praktike për përdorim.

Specifikat Teknike
Material alumin

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star