Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Jorgan Fresh

Photo
Video
-70%

Jorgani Fresh kombinon materiale që sigurojnë prekje të butë, veti termike të shkëlqyeshme, adaptim të shpejtë me formën e trupit tuaj dhe shumë më shumë. Jorgani ka një mbrojtje të veçantë antibakteriale dhe është natyralisht hipoalergjenik. Lahet në 60 ° C, temperatura që vret marimangat e pluhurit. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Festojmë ditën botërore të gjumit
Jorgan Fresh

Nga Çmimi i regullt: 64,90 € Nga


Çmimi Special: 19,47 € Nga

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jorgani Fresh kombinon materiale që sigurojnë prekje të butë, veti termike të shkëlqyeshme, adaptim të shpejtë me formën e trupit tuaj dhe shumë më shumë. Jorgani ka një mbrojtje të veçantë antibakteriale dhe është natyralisht hipoalergjenik. Lahet në 60 ° C, temperatura që vret marimangat e pluhurit. 2 dimensione në dispozicion: 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Shijojeni gjumin më të rehatshëm çdo natë.

Duke siguruar zgjidhje përfundimtare për të shijuar gjumë më të rehatshëm çdo natë. Jorgani me trashësi mesatarë është i përshtatshëm për përdorim në të gjitha stinët, kombinimi i materialeve të cilësisë më të lartë për përfitime të shumta për të siguruar juve me mjedisin më të shëndetshem te mundshëm të gjumit gjatë gjithë vitit.

Pambuku 100% Natyral pa kimikale

Jorgani është bërë 100% nga pambuku, karakteristikat e fuqisë dhe qëndrueshmëris të cilat janë të krahasohen me një ajrosje të shkëlqyer dhe një butësi furmëzuese dhe ndjesi natyrore. Ne kemi zgjedhur ngjyren e bardhë pëlhure për të siguruar: 

 • Një ngjyrë natyrale
 • Nuk ka përdorimi kimikale zbardhuese.
 • Material ekologjikisht miqësore.
 • Kujdes të lehtë.

Fibra Elastike 

Pranverë e re - strukturat molekulare memo me fibra elastike janë shtuar në mbushje për të krijuar një ndjesi të butë, të lehtë dhe për ajrosje që siguron një mbështetje luksoze me elasticitet të lartë.

 • Është i butë në të prekur.
 • Përshtatet me konturet unike të trupit tuaj. 
 • Kthehet në formën e tij natyrore.
 • Mbetet i përgjegjshëm për lëvizjet e trupit tuaj.

Mbushja Wellsleep jashtëzakonisht rezistente ndaj njollave & termike.

Kemi kombinuar më të mirat e fibrave elastike memo me mikrofibrat Wellsleep për veti të shkëlqyera termike dhe për të shtuar volum ekstra për një ndjesi të butë. Mbushja gjithashtu thith lagështirën minimale për të siguruar rezistencën efektive për njollat.

Ideal për ato që vuajnë nga alergjitë.

Trajtimi i jorganit me pëlhurë natyrore argjëndi anti - bakteriale i jep mundësi jorganit për të dhënë një freski dhe pastërti të qëndrueshme. Jorgani do të mbetet anti - alergjik pas çdo larje.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Dimenionet 140x200 cm, 200x200 cm
Filling 50% poliestër (Memo Elastic fiber), 350 gsm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% cotton
Programi Dormeo gjumë
Sezoni gjithë vitin
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star