SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Biçikletë magnetike Gymbit Focus S1

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 103678441 SKU: 1000064008
Photo
Video

Me biçikletën magnetike Gymbit Focus S1 mund të bëni ushtrime të mira kardiovaskulare. Me një sistem magnetik të qëndrueshëm dhe strukturë të fortë, pajisja është e përshtatshme për fillestarët e fitnesit e deri te ata të avancuar. Ka një monitor të madh elektronik që lexohet lehtë dhe matë kohën e stërvitjeve, shpejtësinë, distancën, shkallën e pulsit dhe kaloritë e djegura.

Biçikletë magnetike Gymbit Focus S1
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Me biçikletën magnetike Gymbit Focus S1 mund të bëni ushtrime të mira kardiovaskulare. Me një sistem magnetik të qëndrueshëm dhe strukturë të fortë, pajisja është e përshtatshme për fillestarët e fitnesit e deri te ata të avancuar. Ka një monitor të madh elektronik që lexohet lehtë dhe matë kohën e stërvitjeve, shpejtësinë, distancën, shkallën e pulsit dhe kaloritë e djegura.

Më shumë
Specifikat Teknike
Dimensionet 93,5 x 45 x 124 cm
Karakteristika të tjera Built-in hand pulse, vertical and horizontal seat adjustment
Lageri 5 kg
Pasha maksimale e përdoruesit 110 kg
Pesha 22kg
Rezistenca 5 levels
Rrrotat për zhvendosje Po
Shfaq funksionet distancë, kalori, kohë, odometer, puls, shpejtësi, skamim
Thyerje e sistemit makgnetike

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star