Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk Klasik Aloe Vera

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 106039104 SKU: 1000132266
Photo
Video

Jastëku klasik Aloe Vera është ideal për të gjithë. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Është hipoalergjenik, i përshtatshëm në veqanti për personat që janë të prirur ndaj alergjive. Mund të lahet në 60℃, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm, është i paketuar në qese vakumi të ripërdorshme.

Jastëk Klasik Aloe Vera
Koha e arritjes: 2-5 ditë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku klasik Aloe Vera është ideal për të gjithë. Ju mund të rregulloni lartësinë dhe fortësinë e jastëkut në bazë të nevojave tuaja personale. Është hipoalergjenik, i përshtatshëm në veqanti për personat që janë të prirur ndaj alergjive. Mund të lahet në 60℃, temperaturë kjo që i mbyt grimcat e pluhurit. Madhësia e jastëkut është 50X70 cm, është i paketuar në qese vakumi të ripërdorshme.

Më shumë
Përshkrimi

Vendos kokën tuaj ne jastëkun e rehatshëm me plotë efekte qetësuese nga Aloe Vera

Mbulesa e përbërë 100% me mikrofibra të buta dhe Aloe Vera do ti japin lëkurës tuaj një shkëlqim të freskët, rinore dhe rigjenerojnë qelizat sa herë që ju të shtriheni. Aloe Vera është i njohur për vetitë e saj shëruese natyrore, që përmban më shumë se 160 komponimet biologjike, Aloe Vera mbron dhe përtërin lëkurën.

Kërkimore shkencore kanë demonstruar qartë veprimin e dobishme të Aloe Vera në lëkurën tonë. Dormeo Aloe Vera ofron një ndjesi zbutjen në sipërfaqe pëlhurë dhe kështu jep një ambient shumë të këndshme duke fjetur dhe siguron gjumë të mirë.

Specifikat Teknike
Baza 100% poliestër (mirofibra të e Avancuar Wellsleep®), cca. 600g
Dimenionet 50x70cm
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi Quilted pillow cover: Fabric: 100% polyester (softdream microfibers) with Aloe Vera finish treatment; Cover filling: 100% polyester (Wellsleep® advanced microfibers)
Pillow type klasike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star