Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk anatomik Black Diamond

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110063808 SKU: 110063808
Photo
Video

Jastëku anatomik Black Diamond është jastëku ideal për t’ju ofruar mbështetjen e duhur për shpinë, qafë dhe supe. Ky jastëk ka një bërthamë 100% prej sfungjerit memory, plus një shtresë sfungjeri grafeni për rehati shtesë. Po ashtu, është i pasur me sistemin AirX për të siguruar ajrosje, dhe trajtim CleanEffect për t’i parandaluar bakteret dhe aromat e pakëndshme. Dimensionet: 30x50cm.

Jastëk anatomik Black Diamond
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Jastëku anatomik Black Diamond është jastëku ideal për t’ju ofruar mbështetjen e duhur për shpinë, qafë dhe supe. Ky jastëk ka një bërthamë 100% prej sfungjerit memory, plus një shtresë sfungjeri grafeni për rehati shtesë. Po ashtu, është i pasur me sistemin AirX për të siguruar ajrosje, dhe trajtim CleanEffect për t’i parandaluar bakteret dhe aromat e pakëndshme. Dimensionet: 30x50cm.

Më shumë
Përshkrimi

Rehati dhe mbështetje 

Një jastëk i mirë, pos kokës, duhet t’i ofrojë rehati dhe mbështetje qafës, supeve dhe shpinës. Në këtë mënyrë, ju mund të zgjoheni të pushueshëm në mëngjes dhe të ndiheni plot energji.

Jastëk që ju përshtatet juve

Krijimi i jastëkut Black Diamond bazohet në përvojën tonë afro 20 vjeçare për të zhvilluar produkte cilësore për gjumë më të mirë. Për shkak se ka sfungjer memory, jastëku i përshtatet lehtësisht formës suaj, për t’ju siguruar rehati aty ku ju duhet.

Ky jastëk kombinon katër risi për t’ju sjellur rehati të plotë gjatë fjetjes:

  1. Bërthama e jastëkut është e punuar 100% nga sfungjeri memory, i cili ju përshtatet formës trupore dhe ofron mbështetjen e duhur për kokën, qafën, supet dhe shpinën.
  2. Një shtresë shtesë 1cm prej grafeni, për rehati të shtuar. Po ashtu, kjo shtresë krijon një sipërfaqe ultra të ajrosshme e cila e largon nxehtësinë, ju mban më të freskët dhe parandalon energjinë elektrike statike.
  3. Jastëku është i mbështjellur me rrjetë AirX për të siguruar vazhdimisht qarkullim të ajrit - për një ambient të freskët gjumi.
  4. Jastëku është i pasur me trajtimin Clean Effect, i cili parandalon alergjitë, duke eleminuar bakteret, mikroorganizmat e pluhurit dhe aromat e pakëndshme. Po ashtu, mbulesa e jastëkut mund të hiqet dhe të lahet në temperaturë 60°C.

Pjesë e koleksionit tonë ekskluziv

Jastëku ka një dizajn elegant dhe dimensione 30x50cm. Është pjesë e linjës Black Diamond dhe ju mund ta kombinoni edhe me jorgan, çarçafë, peshqirë, mbulesa dhe aksesorë të tjerë nga kjo linjë.

 

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza 100% memory foam, Graphene memory foam
Dimenionet 30x50cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% PES knit fabric with SANITIZED TH27-24+PM
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 60 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star