Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Jastëk Anatomik Renew Eucalyptus

Photo
Video

Jastëku Renew Eucalyptus ka një efekt natyral termo-rregullues. I berë nga shtresa memory i siguron komfort maksimal dhe pozitë optimale qafës dhe kokës tuaj gjatë gjumit. Mbeshtjellësi mund të hiqet dhe lahet në 40℃. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm.

Jastëk Anatomik Renew Eucalyptus
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Jastëku Renew Eucalyptus ka një efekt natyral termo-rregullues. I berë nga shtresa memory i siguron komfort maksimal dhe pozitë optimale qafës dhe kokës tuaj gjatë gjumit. Mbeshtjellësi mund të hiqet dhe lahet në 40℃. Madhësia e jastëkut është 30X50 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Jastëku i Ri Eucalyptus nga Dormeo

Jastëku Eucalyptus është 100% anti-alergjik. Mbulesa e tij është e prodhuar me mikrofibra natyrale TENCEL të cilat sigurojnë një ambient gjumi të freskët dhe të thatë gjatë gjithë natës.

 • 100% mikrofibra natyrale Tencel, nga pema Eucalyptus
 • Stabilizon temperaturën
 • Lartësi dhe fortësi e rregullueshme
 • Anti-alergjik
 • Formë klasike

Një jastëk i dizenjuar për gjumë të rehatshëm dhe higjienik

Mbulesa e jastëkut të ri Eucalyptus është e prodhuar me material 100% natyral Tencel dhe pambuk, për t'ju ofruar butësinë e natyrës në lëkurën tuaj.

Fibrat natyrale të Tencelit të cilat dalin nga përpunimi i drurit të pemës Eucalyptus.

50% më shumë përthithje, natyral anti-alergjik Tenceli është 100% organik dhe me përmbajtje plotësisht natyrale dhe përmban më pak energji dhe ujë.

 • Natyal
 • Butësi si mëndafshi 
 • Fortësi si poliestra 
 • Freski si linoja 
 • Ngrohtësi si leshi i deles 
 • Më shumë përthithje se pambuku

Ne kemi marrë më të mirën nga natyra për të prodhuar një jastëk i cili të ofroj higjiene natyrale dhe antialergjike.

Sa i vjetër është jastëku juaj?

Dhimbje koke dhe qafe çdo mëngjes? Jastëku juaj ka humbur formën e tij dhe ju nuk flini rehat si më parë? Ka humbur freskinë? Jastëku juaj i vjetër përmban lëkura të vdekura, bakterie dhe miliona mikrobe e papastërti - jastëket e vjetër janë të rrezikshëm për shëndetin tuaj!

Ja pse Dormeo ju rekomandon të ndërroni jastëkun tuaj çdo 2 vjet! Dhe ku ka më mirë se tani - Dormeo e ka një zgjidhje për ju – jastëkun natyral Eucalyptus!

Informata shtese

Lahet në lavatriçe në 40 °C

Për higjene maksimale ju mund të lani jastëkun lehtësisht në lavatriçe në 40 °C dhe forma e jastëkut nuk do të ketë asnjë ndryshim!

Specifikat Teknike
Baza sfungjer Memorues
Dimenionet 30x50
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 70% lyocell (Tencel®), 30% polyester
Pillow type anatomike
Programi Dormeo gjumë
Sistemi i lagështisë Po
mund të lahet vetëm mbështjellësi në 40 °c

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star