SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk Comfy Relax

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110069922 SKU: 110069922
Photo
Video
-25%

Shijoni rehatinë & mbështetjen e mrekullueshme që ju ofron jastëku Comfy Relax. I mbushur me fibra elastike të avancuara Wellsleep®, të cilat reagojnë ndaj formës dhe presionit të trupit, duke ju dhënë mbështetjen e duhur. Në këtë mënyrë, ju siguron gjumë më të shëndetshëm, pa dhimbje shpine apo qafe. Ka trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur për t’ju siguruar freski & higjienë.

Festojmë 20 vite rehati me Dormeo!
Jastëk Comfy Relax

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 14,93 €

Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shijoni rehatinë & mbështetjen e mrekullueshme që ju ofron jastëku Comfy Relax. I mbushur me fibra elastike të avancuara Wellsleep®, të cilat reagojnë ndaj formës dhe presionit të trupit, duke ju dhënë mbështetjen e duhur. Në këtë mënyrë, ju siguron gjumë më të shëndetshëm, pa dhimbje shpine apo qafe. Ka trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur për t’ju siguruar freski & higjienë.

Më shumë
Përshkrimi

Ndërroni jastëkun për gjumë më të shëndetshëm

Sikurse produktet e tjera për gjumë, edhe jastëkët duhet të ndërrohen kohë pas kohe, për t’u siguruar që po flemë në një ambient të rehatshëm dhe të pastër. Jastëkun e përdorim çdo ditë për një kohë më të gjatë, andaj është e rëndësishme që ta zgjedhni të duhurin. Në përgjithësi, jastëku i duhur duhet të jetë i ajrosshëm, i qëndrueshëm dhe i rehatshëm. Këto cilësi i ka edhe jastëku Comfy Relax.

Ekspertët në Dormeo rekomandojnë që ta ndërroni çdo dy vjet jastëkun.

Zvogëloni dhimbjet në shpinë dhe qafë, duke marrë mbështetjen e duhur

Jastëku Comfy Relax është dizajnuar me një mbushje innovative dhe të përshtatshme, e mjaftueshme për t’ju ofruar mbështetjen e duhur. Në këtë mënyrë, ju flini më mirë dhe pa dhimbje në shpinë, qafë apo supe. Pos që zvogëlon dhimbjet, një gjumë i shëndetshëm forcon imunitetin dhe përmirëson shëndetin tuaj në përgjithësi.

Fibra elastike memo të avancuara Wellsleep®

Zemra e jastëkut Comfy Relax është e mbushur me fibrat e reja elastike Wellsleep®. Ky material i avancuar funksionon ngjashëm sikurse sfungjeri memory – i përshatet formës dhe presionit të trupit, për t’ju ofruar një vend të rehatshëm për ta pushuar kokën. Këto fibra kanë veti të shkëlqyera termike, absorbim minimal të lagështisë, ajrosje të shkëlqyer dhe janë rezistente ndaj njollave dhe mykut. Pra, të gjitha këto elemente e bëjnë këtë jastëk të përsosur! Secili jastëk ka sipër një shtresë me material me densitet të lartë, të punuar nga mikrofibrat, të cilat ofrojnë një ndjesi butësie. Vetë fakti se kemi përdorur materialet e certifikuara OKO-TEX®, tregon se ky është një jastëk me cilësi të lartë.

Pastrohet lehtë & është i përshtatshëm përë të gjithë gjumashët

Jastëku ka trajtim anti-bakterial, anti-mikrobe dhe anti-pluhur për t’ju siguruar freski & higjienë të plotë gjatë tërë natës. Pra është shumë i përshtatshëm, sidomos për ata që vuajnë nga ndonjë alergji ose kanë lëkurë të ndjeshme. Mund të lahet tërësisht deri në temperaturë 60° dhe thahet shpejt. Ka madhësi 50x70cm dhe është dizajnuar që t’i përshtatet të gjitha pozicioneve të gjumit: në bark, shpinë dhe anash.

Specifikat Teknike
Trajtim antibakterial Po
Baza polyester; new technology Wellsleep® advanced memo elastic fibers
Dimensionet 50 x 70 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbështjellësi 100% polyester
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star