SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk dekorativ Cozy

Bëhu i pari në vlerësimin e këtij produkti
ID: 110066923 SKU: 110066923
Photo
Video
-35%

Shtoni më shumë ngjyra & rehati shtëpisë suaj, me jastëkun super të butë Cozy. Ka madhësi 45x45cm dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, për t’ju ofruar më shumë butësi gjatë pushimit. Mbulesa tërheqëse ka një pamje me motive tropikale në njërën anë dhe vija klasike ngjyrë ulliri në anën tjetër. Mund të lahet në 30°C, thahet shpejt & është rezistent ndaj njollave dhe mykut.

Jastëk dekorativ Cozy

Çmimi i rregullt: 7,90 €


Çmimi special: 5,14 €

Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë ngjyra & rehati shtëpisë suaj, me jastëkun super të butë Cozy. Ka madhësi 45x45cm dhe është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, për t’ju ofruar më shumë butësi gjatë pushimit. Mbulesa tërheqëse ka një pamje me motive tropikale në njërën anë dhe vija klasike ngjyrë ulliri në anën tjetër. Mund të lahet në 30°C, thahet shpejt & është rezistent ndaj njollave dhe mykut.

Më shumë
Përshkrimi

Shtoni më shumë rehati shtëpisë suaj

Vitin 2020 shumica e kemi kaluar nëpër shtëpi, dhe kemi mësuar se gjërat e vogla e të rehatshme janë ato që na sjellin kënaqësi. Andaj, krijoni një mënyrë të re relaksi për veten dhe familjen tuaj dhe shtoni më shumë elegancë në dhomat tuaja, me jastëkun dekorativ Cozy.

I gjithanshëm, praktik, elegant

Një jastëk dekorativ mund të jetë një aksesor i vogël, por ka dobi të mëdha. Butësia dhe mbështetja që ofron, ju krijojnë relaks dhe rehati. Edhe jastëku ynë Cozy është një prej tyre. Ky aksesor i çmuar mund të përdoret:

  • Në divan, karrige ose kolltuk, për t’ju ofruar mbështetje të butë për shpinën ose një vend më të rehatshëm për t’u ulur.
  • Si një jastëk shtesë në shtrat, ose teksa qëndroni ulur në divan apo dysheme, duke shikuar TV apo duke lexuar librin e preferuar.
  • Në karrige ose stol druri kur qëndroni jashtë, si një vend pushimi për kokën tuaj teksa rreziteni ose bëni një sy gjumë në kopsht

I punuar me materiale cilësore

Mbulesa e jastëkut është e dizajnuar për t’u përdorur brenda dhe jashtë, thahet shpejt, është rezistente ndaj mykut, andaj është ideale edhe për mobiljet në kopsht. Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep, për t’ju ofruar butësi gjatë mbështetjes. Të gjitha materialet mund të lahen në 30°C, për më shumë freski dhe higjienë.

Pamje 2në1

Jastëku dekorativ ka një mbulesë tërheqëse me dizajn 2në1 – në njërën anë ka pamje me motive tropikale dhe vija klasike ngjyrë ulliri në anën tjetër.

Pjesë e koleksionit Cozy

Ky jastëk dekorativ është pjesë e koleksionit Cozy, linjë e cila përmban produkte të ndryshme për ta bërë shtëpinë tuaj një vend më të bukur, më relaksues e më të rehatshëm.

Specifikat Teknike
Baza Wellsleep® advanced microfibers
Linja Dormeo Comfort
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type dekorative
Programi Dormeo gjumë

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star