Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

Photo
Video

Përjetoni butësinë dhe rehatinë që ofron jastëku dekorativ Warm Hug 2020! Është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, prandaj është i lehtë, i butë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm. Ka dizajn të dyfishtë, me lesh faux luksoz në njërën anë dhe një material të butë në anën tjetër. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe dy dizajne. Mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në temperaturë 30°C.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2020
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 50
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Përjetoni butësinë dhe rehatinë që ofron jastëku dekorativ Warm Hug 2020! Është i mbushur me mikrofibra Wellsleep, prandaj është i lehtë, i butë, i ngrohtë dhe i ajrosshëm. Ka dizajn të dyfishtë, me lesh faux luksoz në njërën anë dhe një material të butë në anën tjetër. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe dy dizajne. Mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në temperaturë 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Pjesë e traditës dimërore

Jastëku Warm Hug po vazhdon të jetë një lloj përqafimi i ngrohtë për njerëzit anë e mbanë botës, qysh nga Krishtlindjet e vitit 2013. Miliona klientë tashmë e kanë shijuar ngrohtësinë e setit Warm Hug, qoftë për vete apo duke e dhuruar.

Të gjithë e duan një jastëk dekorativ, dhe Warm Hug është jastëku më i dashur për të gjithë. Ju mund ta shijoni butësinë dhe rehatinë që ofron ky jastëk, i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®. Ky material i mrekullueshëm është i butë, i lehtë dhe i ajrosshëm. Struktura unike krijon xhepa ajri, që i shton jastëkut më shumë vëllim dhe butësi.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

Një aksesor që i shton shtëpisë suaj rehati dhe elegancë

Aksesorët e vegjël, shpesh mund të bëjnë ndryshime të mëdha në dhomën tuaj. Meqë një pjesë të madhe të kohës e kalojmë në dhomë apo shtëpi, është e rëndësishme që të krijojmë sa më shumë rehati, sepse një ambient i rehatshëm dhe me stil, mund t’ju frymëzojë dhe t’ju bëjë të ndiheni më të lumtur.

Tash mund të shtoni rehati, stil dhe ngrohtësi kudo në shtëpi, me jastëkun dekorativ Warm Hug. Ka madhësi 40x40cm, është i përsosur për t’u mbështetur, për t’u ulur mbi të apo për ta mbajtur në dorë.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2020 Jastëk dekorativ Warm Hug 2020 Jastëk dekorativ Warm Hug 2020 Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

Pamje 2në1

Përfitoni 2 pamje të ndryshme nga një jastëk, për ta rifreskuar kohë pas kohe pamjen e shtëpisë. Zgjedhni mes 4 ngjyrave dhe 2 dizajneve.

Njëri dizajn ka model me pjerrtësi ngjyrash nga më e çelët në të mbyllët, me një efekt të bukur ombre, në ngjyrë rozë ose hiri. Pjesa tjetër është e bardhë e zakonshme, nga leshi faux.

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

  Hiri

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

  Rozë

Tjetri është njëngjyrësh, vjollcë ose i kuqe, kurse ana tjetër është e bardhë, me thurje të leshit faux.

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

  E kuqe

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

  Vjollcë

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

  Ari

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2020

  E kaltër

Mund të lahen në rrobalarëse

Mikrofibrat Wellsleep janë rezistente ndaj mykut dhe njollave, prandaj jastëku do të qëndrojë i freskët më gjatë. Është i përsosur për dhoma ndeje apo divan, apo në dyshemenë ku luajnë fëmijët. Mos u brengosni, sepse ky jastëk mund të lahet tërësisht në rrobalarëse, në temperaturë 30°C. Andaj mund t’i pastroni dhe freskoni lehtësisht. Për më tepër, thahen shpejt.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2020
Specifikat Teknike
Baza 100% polyester (Wellsleep advanced)
Dimenionet 40x40cm
Mbështjellësi 100% polyester
Pillow type dekorative
Programi Dormeo dhoma ndejës
mund të lahet 30°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star