SHFLETO KATEGORITË
Dyqanet tona
Club5
0
0,00 €
Losd fsdf sd
Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2021

Photo
Video
-56%

Shtoni më shumë rehati dhe elegancë në shtëpinë tuaj, me këtë jastëk të butë dhe të lezetshëm. Po ashtu, është i përsosur si dhuratë! Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, për më shumë butësi, vëllim dhe mbështetje. Jastëku vjen në 6 ngjyra të lezetshme dhe 2 modele të këndshme në prekje. Ka madhësi 40x40cm dhe mund të lahet në 30°C.

13% zbritje shtesë është aplikuar!
13% extra zbritje vlen edhe
Jastëk dekorativ Warm Hug 2021

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 4,31 €

Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
Telefono falas në: 0800 100 50
Më shumë

Shtoni më shumë rehati dhe elegancë në shtëpinë tuaj, me këtë jastëk të butë dhe të lezetshëm. Po ashtu, është i përsosur si dhuratë! Është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, për më shumë butësi, vëllim dhe mbështetje. Jastëku vjen në 6 ngjyra të lezetshme dhe 2 modele të këndshme në prekje. Ka madhësi 40x40cm dhe mund të lahet në 30°C.

Më shumë
Përshkrimi

Shndërrojeni shtëpinë në një vend më të rehatshëm

Zbukuroni shtëpinë tuaj këtë sezonë, me këtë jastëk perfekt për mbështetje dhe relaksim.

Jastëku është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, për më shumë butësi, vëllim dhe mbështetje. Po ashtu, vjen në 6 ngjyra të lezetshme dhe 2 tekstura të këndshme në prekje.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2021

I gjithanshëm, praktik dhe elegant

Jastëku Warm Hug mund të përdoret në mënyra të ndryshme:

 • Vendoseni në divan ose kolltuk, për më shumë mbështetje ndaj shpinës.
 • Përdoreni si jastëk shtesë në shtrat, apo kur jeni të shtrirë në dysheme ose divan, duke shikuar TV apo duke lexuar.
 • Përdoreni për ta dekoruar dhomën apo ndonjë hapësirë tjetër.
Jastëk dekorativ Warm Hug 2021

6 ngjyra dhe dizajn 2në1

Jastëku me madhësi 40x40cm vjen në tekstura dhe 6 ngjyra. Secili jastëk ka dizajn të dyfishtë: njëra anë me dizajnin dhe ngjyrën përkatëse, kurse ana tjetër e bardhë nga leshi faux është super e butë.

Një dizajn klasik ombre me një model në formë të gjetheve, në ngjyrë ari, hiri ose të gjelbër.

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2021
 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2021
 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2021

Model zig-zag në ngjyrat: e kuqe, e kaltër dhe rozë.

 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2021
 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2021
 • Jastëk dekorativ Warm Hug 2021

Jastëku më i dashur për të gjithë

Shijoni benefinet e jastëkut më të kërkuar:

 • I lehtë, i ngrohtë, i mbushur me mikrofibra Wellsleep.
 • Struktura unike krijon xhepa ajri, duke e bërë më të butë dhe duke i shtuar vëllim.
 • Higjienik.

Jastëku ka madhësi 40x40cm, mund të lahet në 30°C dhe thahet shpejt.

Jastëk dekorativ Warm Hug 2021
Specifikat Teknike
Programi Dormeo dhoma ndejës

Vlerësimet e Konsumatorëve (0 Vlerësime)

Ky produkt nuk ka ndonjë vlerësim...

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star